PDA

Виж пълна версия : има ли кой да ми инсталира IGO на моя Nexus1

sozana428
20.04.10., 16:53
има ли кой да ми инсталира IGO на моя Nexus1,или поне ме насочете къде в София може да се направи това,просто съм технически неграмотен:))

DMXOnline
20.04.10., 22:45
ами до колкото знам има си тема за това как да си го инсталираш порови се малко

kebibg
21.04.10., 08:49
проблема не е да го инсталираш а да го изпозваш на Нексуса!!
Няма GRO файл (това е файла с който се задават параметрите на софта) за нексуса и поради това не се поддържа резолюция на дисплея 800х480.
Можеш да си сложиш МОТОНАВ което е IGO за моторола майлстон обаче тя е с малко
по висока резолюция 854х480 и ти се скриват някои бутони.
Аз пробвах и е много досадно.
Аз съм си инсталрал NDRIVE и тя си работи добре( но не съм я ползвал) предпочитам обаче да си ползвам оригиналната която си е на телефона.Поне за БГ няма проблем защото от Глобул трафика е фрии.

janko
01.05.10., 12:28
С това apk http://www.megaupload.com/?d=86B07ND1 проблема с бутоните се оправя при Motonav и телефони като Desire и Nexus One

benzm,aniak
15.06.10., 21:22
има ли кой да ми инсталира IGO на моя Nexus1,или поне ме насочете къде в София може да се направи това,просто съм технически неграмотен:))

отиди на *********.com и има тема за телефона ти и подробни обяснения!

Glx
23.06.10., 10:21
Имам следния проблем - както и да инсталирам Igo (четох по форумите как става тази работа) ми дава "Please insert your SD card containing IGO content files". Пробвах разни варианти и не би тряабвало да има проблем но не мога да го подкарам ;/ Все този надпис ми изкарва. Пробвах на ръка да му копирам папките които търси на СД картата но пак същия резултат - явно търси нещто което не си е на мястото но като не мога да видя пътя които му е зададен нищо не мога да направя. Бъркам няакаде но не мога да се усетя каде. Ударете едно рамо pls :)
Благодаря предварително :)

Glx
23.06.10., 10:28
Пробвах 2 варианта на инсталация,
- от РС то чрез HTC sync
- и инсталация през телефона (копирах .арк то на сд картата и го инсталирах през Astro file manager-a)

reaper22
23.06.10., 11:10
Имам следния проблем - както и да инсталирам Igo (четох по форумите как става тази работа) ми дава "Please insert your SD card containing IGO content files". Пробвах разни варианти и не би тряабвало да има проблем но не мога да го подкарам ;/ Все този надпис ми изкарва. Пробвах на ръка да му копирам папките които търси на СД картата но пак същия резултат - явно търси нещто което не си е на мястото но като не мога да видя пътя които му е зададен нищо не мога да направя. Бъркам няакаде но не мога да се усетя каде. Ударете едно рамо pls :)
Благодаря предварително :)

Не знам кои папки си пробвал да качиш, но за да работи Igo както трябва директно на мемори картата трябва да качиш папка iGO и в нея да са всички останали папки на навигацията.

dessyteneva
23.06.10., 13:08
Мисля,че igo не става за нексус заради резолюцията, ще трябва да качиш мотонав.
Posted via Mobile Device

Glx
23.06.10., 14:33
Благодаря ви - оправих се ... Проблема е бил в поредноста на на копиране инсталиране. Първо трябва да се копират на СД картата директориите след това да се инсталира - в този случай си ги намира и няма грижи :)

stanikom
04.10.10., 05:09
Благодаря ви - оправих се ... Проблема е бил в поредноста на на копиране инсталиране. Първо трябва да се копират на СД картата директориите след това да се инсталира - в този случай си ги намира и няма грижи :)

Може ли малко по точно,че не ми е ясно.И при мен също го има тоя
проблем.Благодаря предварително.

dessyteneva
04.10.10., 05:59
Копираш на картата папката motonav,в коята са content и license,при нея,но без да са в някаквя друга папка копираш арк-файла и през някакъв файлов мениджър,примерно astro от маркета намираш и инсталираш арк-то.

batetony
26.12.10., 13:30
Целта на темата беше дали има някъде някой, който срещу заплащане може да качи нужния софтуер. Аз, а и много колеги нямаме нужните умения и затова предпочитаме да си платим за услугата. Благодаря.:beer:

JosifBG
29.12.10., 16:31
Целта на темата беше дали има някъде някой, който срещу заплащане може да качи нужния софтуер. Аз, а и много колеги нямаме нужните умения и затова предпочитаме да си платим за услугата. Благодаря.:beer:

Цялата процедура е прекалено елементарна за да може някой да ти вземе каквито и да е било пари за подобно нещо.. :)

Има няколко определящи стъпки от които зависи и коя версия на Иго да инсталираш.. копираш няколко папки на определени места и като за финал кракваш софтуера...това е :)

Айде кажи колко според теб може да се иска за такава процедура :)

batetony
29.12.10., 17:45
Чух, че някой си в Лозенец, на ул. "Бигла" прави такива услуги, 10 лв. взимал.
Как да си избера версия, нали всяка по-нова е по-добра от предишната?

batetony
12.01.11., 18:38
Оправих се, благодаря.