PDA

Виж пълна версия : Nexus One at Vodafone

Beckster
26.04.10., 23:17
"Nexus One from Google has arrived
Pre-order your Nexus One at Vodafone "

Току-що получих имейл, че телефона излиза на 30 април. Честито да им е :) Ние тук ще се наложи да си почакаме, защото живеем в България...

dessyteneva
27.04.10., 07:56
Е,да ама нали уж мтел са към водафон,може и да дойде все пак.

Beckster
28.04.10., 14:20
Е,да ама нали уж мтел са към водафон,може и да дойде все пак.

От М-Тел ми казаха, че за момента нямат никаква иформация и въобще не се знае дали ще се предлага от тях телефона.

DMXOnline
28.04.10., 16:58
От М-Тел ми казаха, че за момента нямат никаква иформация и въобще не се знае дали ще се предлага от тях телефона.

ще стискаме палци да е само блъф защото на последък доста неща се казват а стават съвсем други .... така, че надеждата крепи

Beckster
30.04.10., 15:09
ще стискаме палци да е само блъф защото на последък доста неща се казват а стават съвсем други .... така, че надеждата крепи

Едно примерче, ако ми дадеш, не би било лошо. Защото не мога да те разбера, какво имаш в предвид с това за блъфа ?

DMXOnline
30.04.10., 19:21
Едно примерче, ако ми дадеш, не би било лошо. Защото не мога да те разбера, какво имаш в предвид с това за блъфа ?

доста често вече се среща информация как даденият оператор/производител дават информация за даден продукт, че скоро няма да излезе по някаква причина или нещо от сорта и след даден кратък период от време продукта излиза на пазара, в момента за точен пример не мога да се сетя но определено се срещат такива. Не ме разбирайте погрешно просто споделям наблюдения.