PDA

Виж пълна версия : CoPilot Live ?

dunito
25.05.10., 10:57
Здравейте :) Преди известно време си инсталирах на Tattoo CoPilot 8 кракната версия, изтеглих си и картите, но ..... проблем - не мога да разбера как точно работи. Задавам град и адрес, но от никъде не може да бъде подкарана, все си стои на едно място. Много ще съм благодарна на някой, ако ми обясни или даде линк, че вече започвам да се побърквам. x-(

logmax
25.05.10., 21:03
Ако ще я ползваш за България не си заслужава. Покритието е доста слбо. За България има 2 карти едната е за София около 7 МБ и не е чак толква подробна другата е за цялата страна около 8 мб и покрива само главнирте улици в по големите градове.

dunito
25.05.10., 23:24
Благодарч ти много :) остава ми да чакам ъпдейта или някоя друга кракната офлайн навигация подходяща за Тату

dessyteneva
26.05.10., 07:56
Пробвай Sygic Mobile Maps 10,мисля,че ще е добра за татуто.
Ето така се инсталира:архива на програмата си разархивирате на КОМПЮТЪРА.3-те папки Maps,Res ,Drive и фаила setup Android .apk слагате в корена на картапаметта.С помощта на програмата Astro menager стартирате Setup Android.apk.След инсталацията стартирате програмата и си записвате ID номера на вашето устроиство.Изкараите файла SMM10 Europe_TA.mlm на десктопа.Стартирате програмата SygicKG,изписвате ID номера ,давате път до десктопа да намери фаила SMM10 Europe_TA.mlm и генерирате код за картата.Мятате файла SMM10 Europe_TA .mlm обратно в Maps,там слагате и папка bgr.Стартирате програмата от иконката,която програмата е създала,регистрирате програмата.Като ви поиска да изберете карта,избиратеSMM10 Europe_TA ,излизате на открито ,изчаквате 3-4 минути да намери спътници и готово.
А ето и линк:
http://www.megaupload.com/?d=MFWCFB12

dunito
26.05.10., 12:33
Много благодаря :) Най- накрая нещо смислено и работещо, точно като за мен, Утре ще пътувам и всичко си дойде на мястото. Отново много, много благодаря !!!!!!!!!!!!!!

buji
04.05.11., 16:01
Здравейте, ползвам "CoPilot Live" и съм много доволен .Наскоро имаше нов ъпдеит и е доста добра,карти има на почти целият свят.Качил съм я на :XPERIA X8. ;-)

ravenman
11.07.11., 20:56
.....Качил съм я на :XPERIA X8. ;-)

Искам да те попитам,колега,свързва ли ти се сателитната връзка бързо,или не? Имам я инсталирана тази програма,но не може да намери GPS сигнал... :(