PDA

Виж пълна версия : Garmin за Android

pnv
28.06.10., 14:09
Здравейте,
днес попаднах на следния сайт и искам до го споделя с вас - https://www.garminasus.com/en_US/phones/garminfone/index.html

Очевидно вече има андроид телефон с Гармин, дано скоро да се появи и за нас :)

BeNeZ1n0
28.06.10., 14:26
Евала :-bd

Само немога да разбера защо всички навигационни телефони било този или на Ndrive,Нокиа и т.н излгеждат по един и същ отблъскващ начин (имам предвид дизайна)

П.П. но пък време беше и Асус да се включат в групата

pnv
28.06.10., 14:35
Прав си, но това си е тяхна работа. А иначе, няма значение как изглеждат, важното е че софтуерът вече е факт и може да се надяваме скоро да се появи и за нашите телефончета :)

BeNeZ1n0
28.06.10., 17:15
, важното е че софтуерът вече е факт и може да се надяваме скоро да се появи и за нашите телефончета :)

Това и чакаме :) иначе слабо ме вълнува бъдещето на Гарминофона, по скоро изпълненито на Асус е интересно защото моето лично мнение е че правят много стабилни машини.

pnv
28.06.10., 17:37
За лаптопите и нетбуците им да - железни са, но за смартфоните им не знам, нямам впечатления...

BeNeZ1n0
28.06.10., 17:48
По-здрави са и от тях :D можеш да целиш кучета с телефона си (като средство за самозащита) и ако си загубиш писалката спокойно да използваш някой ръждясъл пирон за целта :)) Може да не са толкова иновационно настроени като НТС и като дизайн и като техн. да отстъпват лекичко но машините им са ''бойни''

Едит:

Аз лично съм ползвал преди 2 години този (http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=31322). Купих го за 510 лв. като бюджетен модел веднага след излизането му сега цената му е 502 лв. (правя аналог със същия сайт) ползвах го една година докато научих за Андроид и го смених. Този ценови парадокс предвид жалките към момента параметри на апарата си обеснявам само с някаква историческа ст-ст иначе по-здрава машина не съм държал в ръцете си продадох го в орлично състояния с напълно функциониращ РОМ с WM 6.5 и честно казано ако можеше да се ''изпържи'' някак процесора и предвид компактните му размери сигурно щях да си го запазя като 2-ри

Rust
29.06.10., 11:08
Чудесна новина! Чакам го с нетърпение гарминчето :)

Aquacool
03.07.10., 21:39
Чудесна новина! Чакам го с нетърпение гарминчето :)
Ами вече пристигна в Бг. Аз май бях един от първите, които са го закупили в Щатите.
За съжаление от Т-Мобайл още не са ми изпратили кода за отключване на мрежата и засега не мога да споделя повече впечатления.

JosifBG
03.07.10., 22:01
Ами вече пристигна в Бг. Аз май бях един от първите, които са го закупили в Щатите.
За съжаление от Т-Мобайл още не са ми изпратили кода за отключване на мрежата и засега не мога да споделя повече впечатления.

Ха честито :)

Като го отключиш да споделиш впечатления :)

Ако се съберете повечко хора с този модел и Ви трябва раздел във форума ...дайте знак ;)

dessyteneva
04.07.10., 08:34
Не може ли garmin апликацията да се извлече с My Backup?Ще бъде интересно да се пробва.

pnv
04.07.10., 11:03
Не може ли garmin апликацията да се извлече с My Backup?Ще бъде интересно да се пробва.

Добра идея :) Само не знам дали тези вградените приложения могат така да се извличат. Но нека някой от собствениците да пробва :)

Rust
04.07.10., 22:07
С my backup май няма да може да се извлече като е вградено . Но и мен ми е много любопитно да го гепнем и да си перкаме Гармин :)
Не знам защо имам малко съмнения , че ще тръгне без врътки обаче :)

dessyteneva
04.07.10., 22:09
Абе ние да го пипнем веднъж,пък все някой ще се намери да го пооправи!Значи може би ще трябва руут и след това да се измъкне арк-то,жалко,това ще отнеме време,то човека още не си го е отключил,камо ли да го руутва.

Aquacool
22.07.10., 09:51
Хм. Не зная какво да кажа. Историята придобива трагикомичен характер. От Т-Мобайл се ослушват за кода.

Aquacool
07.08.10., 17:22
Хм. Не зная какво да кажа. Историята придобива трагикомичен характер. От Т-Мобайл се ослушват за кода.

Получих кода и телефона е отключен(уфффф). Работи добре(като телефон), картата в нето е Сити навигатор за Северна америка 2010. През Уин ХР се виждат 2 removable storage. В единия е картата с разширение GPX. Засега толкоз. Ако имате въпроси - ще отговоря, ама пишете бавно, че не съм в час с Андроид(все още):))

sawo
04.12.10., 15:18
Ами разглеждал ли си кое къде са намира, евентуално ако може да копираш файловете на гармин софтуера...?

helpos
11.12.10., 22:44
Получих кода и телефона е отключен(уфффф). Работи добре(като телефон), картата в нето е Сити навигатор за Северна америка 2010. През Уин ХР се виждат 2 removable storage. В единия е картата с разширение GPX. Засега толкоз. Ако имате въпроси - ще отговоря, ама пишете бавно, че не съм в час с Андроид(все още):))

Така ,пиша бавно да ме разбереш
Първо си настрой уйндоус-а да ти показва "скрити" файлове и папки
След това копирай всичко което виждаш "без картата" направи го на RAR-файл ......и го пусни най-после на някой сървър....или спри да се фукаш и да дразниш хоратаo:-)o:-)o:-)

Dr.Ross
23.01.11., 15:10
И аз да се похваля тук. :)
Преди няколко дни взех този модел: http://www.garminasus.com/en_GB/phones/nuvifone-a10/
Това е последният модел на обединението между Garmin и Asus. Пишеше, че до Нова година ще съществува, после се разделят. Нищо конкретно не мога да споделя засега, защото съм пълен лаик и не разбирам. Ще има да го разучавам поне един месец. Лошото за мен е, че май няма да имам кого да питам (поне засега), защото моделът още го няма в България и ако не е първия, то поне се броят на пръстите на едната ръка на некадърен шлосер. ;)

Amarice
24.01.11., 23:06
Питането е следното : ако телефонът е руутнат има ли шанс да се дръпне APK файла?Ако това е проблемът , че не е руутнат телефона има една програа Super One Click за която пишат , че руутва всички Андроид телефони без EVO, Droid Incredible, Desire, Aria, Droid Eris, Wildfire и T-Mobile G2.Ако има разбирачи :P , да кажат какъв е варианта за решаване на проблема и причината , софтуеъра ще го намериме :emo_im_cool:

dalgiq_0
01.02.11., 02:01
Май ще чакаме Руснаците да свършат тая работа :)

tomny
01.02.11., 10:52
Не е само арк, на кратко, за момента не става. Вижте тази тема:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=834814
Би трябвало скоро Гармин официално да пуснат софтуер за Андроид.

Sasho Dachev
15.03.11., 15:15
Здравейте.Искам ди ви се похваля :D Съвсем наскоро се снабдих с nuvifone/garmin-asus/ a10.Навигацията е чудна както всичко останало.ос-то е 2.1

dtmf
12.09.11., 22:07
За какво ви е Гармин след като има Navitel която работи и с гармински карти?