PDA

Виж пълна версия : проблем с GPS сигнал

h4x0r
04.08.10., 17:40
здравейте от 2 седмици нещо гпс-а не улавя никакъв сигнал постоянно пише че търси иго-то изобщо не се свързва към спътник само гугъл мапс-а ми работи нормално някакви идеи от какво може да е

psy_bg
04.08.10., 17:52
В статуса мига ли ти иконата за GPS докато си пуснал IGO ?

h4x0r
04.08.10., 18:23
В статуса мига ли ти иконата за GPS докато си пуснал IGO ?

да мига.. може ли линк на ЛС към друг пакет на иго може моят нещо да не е в ред
Сега пробвах и sygic и той не се свързва

scarymovie
13.08.10., 14:06
На мен това ми се е случвало на windows mobile, най-важното е да го оставиш под открито небе да гледаш да няма облаци и да не ти е в ръката и остава да чакаш, така един път ми засече на мен HTC P3600 след 15 мин., пробвай да видиш дали ще имаш успех.

dxterr
13.08.10., 17:02
здравейте от 2 седмици нещо гпс-а не улавя никакъв сигнал постоянно пише че търси иго-то изобщо не се свързва към спътник само гугъл мапс-а ми работи нормално някакви идеи от какво може да е

И аз имах същият проблем преди време. Мисля че се получи след инсталиране на някакво приложение, но не знам точно кое( налагаше ми се да използвам GPS-а и не ми се занимаваше с анализиране на проблема). Единственото което забелязах тогава е че при всяко включване не екрана ми крашваше google maps (force closed). Ако го включа ( google maps) си работи нормално, а iGО-то изобщо не се връзваше и доста бързо ми падаше батерията. В крайна сметка направих един ресет на телефона и след това всичко беше ОК.