PDA

Виж пълна версия : Батерията на LG Optimus

Bladebeam
12.08.10., 00:26
Ако някой може да ми каже защо толкова бързо ми пада батерията..... мисълта ми е, че като пусна таsk killer винаги намира някакви програми, които са се пуснали без аз да съм ги стартирал..... батерията ми дори да не го ръчкам много пада просто за 2 дни :X просто не е нормално....

Svetlinsem
12.08.10., 00:27
Е ти какво очакваш, това е smartphone? Няма как да ти държи седмица. Моят го зареждам по два пъти на ден....

DMXOnline
12.08.10., 13:40
тeлeфонa нов ли e и нa колк врeмe e кaто цяло?
Posted via Mobile Device

Bladebeam
12.08.10., 19:47
Еми нов е на една седмица е.... проблемът е , както споменах, че някак си тези приложения се вкл. сами и ми се струва, че те си подръпват яко от батерията :S иначе сам съгласен, че е smartphone и не очаквам да държи седмица, но ми се струва, че поне като не го ръчкам би трябвало да издържи 2-3 дни :S

DMXOnline
13.08.10., 00:53
Еми нов е на една седмица е.... проблемът е , както споменах, че някак си тези приложения се вкл. сами и ми се струва, че те си подръпват яко от батерията :S иначе сам съгласен, че е smartphone и не очаквам да държи седмица, но ми се струва, че поне като не го ръчкам би трябвало да издържи 2-3 дни :S

ами за секи случай най-добре дай до заводски настройки и си нагласи мрежата дисплея оптимизирай го като цяло и виж тогава как ще се държи
но като цяло след месец вече батерията влиза горе долу в крак при някой по рано при други по късно .....