PDA

Виж пълна версия : LG OPTIMUS ИНТЕРНЕТ

vetchnia
18.08.10., 21:49
Искам да попитам възможно ли е да влиза в интернет през сим картата без да се разбере?И игрите в маркета напълно безплатни ли са , защото сметката ми се качи с 15 лв за 2 часа без да говоря , но бях в маркета (през уай фай ) и теглих игри. И има една иконка която се появява горе до иконката за wi-fi някакво "Н" с две стрелкички нагоре и надолу, какво означава тя?Моля отговорете ми , защото е мн кофти да ти се качи сметката с 15 лв и да не знаеш откъде са :-?

J`E`K`O
18.08.10., 22:19
Това Н със стрелкичките ти е интернет през сим картата и ти взима пари. Игрите са си безплатни. Освен влизането в маркета има и много приложения, които през определен период правят връзка с интернет за да вземат данни - мейл, прогноза за времето, фейсбук/туйтър уйджети и т.н. За да си спреш интернета през мобилната мрежа влез в:
Menu -> Settings -> Wirell & networks
Махни отметката от Mobile Network

Също влез и в Mobile network settings и махни отметката от Enable always on-mobile... Това последното не е задължително де. След това не би трябвало сметката ти да се качва.

vetchnia
19.08.10., 08:12
Благодаря ти много добре че се усетих на време да питам че кой знае колко щях да платя в края на месеца .

J`E`K`O
19.08.10., 15:01
Сега взима ли ти пари от сметката?

dalaver4o
19.08.10., 15:07
И аз така 13 сметка :) лв :)

vetchnia
19.08.10., 20:32
Сега взима ли ти пари от сметката?
Ами за сега не , да се надяваме че няма.

reaskol
03.10.10., 21:32
Ами аз като видях вчера 130 лв сметка само от интернет без да съм говорил :( Днеска ми показва 249 лв с ддс о.О късно се осетих. Лошото е че тия от виваком не ми позволяват да махна отметка на мобилен интернет да си ползвам вифито фрее. Трябва ли да направя роот на телефона за да мога да махна отметка ?

J`E`K`O
03.10.10., 21:43
Каква отметка не можеш да махнеш?! Тази, за която писах по-горе ли?

reaskol
03.10.10., 22:25
Каква отметка не можеш да махнеш?! Тази, за която писах по-горе ли?

Ами намира се в приложения/настройки/настройки за безжични мрежи и там малко надоло пише мобилна мрежа стои с отметка и немога да я махна :emo_im_undecided:

J`E`K`O
04.10.10., 07:10
Като начало пробвай да рестартираш телефона и виж дали ще стане. Ако не - друг вариант е да намериш къде са GPRS профилите (и аз мога да видя по-късно) и да ги изтриеш или промениш, така че телефона ти да не може да се върже към интернет по мобилната мрежа.