PDA

Виж пълна версия : garmin

azali
04.09.10., 18:54
Има ли Garmin вече за андроид?
Posted via Mobile Device
Posted via Mobile Device

Hooligan
04.09.10., 19:51
Не!
И не вярвам да има скоро, като гледам как ъпдейтват приложението си за win mob, хич не ми се вярва да пуснат нещо за нас...
по скоро, някой ако се хване да напише програма, която да работи с Garmin-ски карти, ама не знам изобщо дали е възможно това...
Картата на Събин и супер и много ми липсва, въпреки, че и тия за iGO и Sygic не са лоши...

aradoslavov
02.12.10., 23:23
Картите на Aura са доста добри, софта има и гласова навигация на български и 3D навигация !!! В софия поразгледах центъра ... народното събрание Александър Невски и прочее дивотии

aradoslavov
02.12.10., 23:26
Официално Грмин изявяват желание както гласи слогана "следвай лидера" да се ориентират и към Андроид но за сега това са само добри намерения... ;)

janko
04.12.10., 14:24
Гармин въобще не ми липсва като софтуер, даже, ако може да не правят подобен бълвоч за Андроид ще е по-добре. Но картата на OFRM наистина е много добра и за съжаление не тръгва на друго. :emo_im_crying:

duronman
11.02.11., 23:36
Това е едно от малкото неща които ми липсват от времето, когато бях на HD2-ката с WM 6.5 от както минах на андроид и след това си купих Desire HD постоянно търся алтернатива и за сега съм с iGO. Картата за гармина беше уникална, имаше поточета, полянки и всякакви безумни подробности. Дори и най-новите карти за iGO просто не важат пред нея и са крайно неточни и звън по-големите градове !

dalgiq_0
14.02.11., 00:51
Убеден съм, че скоро ще има Гармин за Андроид.:emo_im_cool: Имайки предвид колко бързо се наложи Андроид на пазара като ОС просто е неизбежно.
Дано да е скоро :)

Sasho Dachev
15.03.11., 14:10
Има Гармин за Андроид но за сега ми е извесно че само nuvifone/garmin-asus/ го имат.аз лично съм с nuvifone a10 със android 2.1 и засега нямам забележки.

dtmf
24.08.11., 19:53
За Андроид има Navitel , който пък работи с гармински карти и е не по лош от оригинален гаемин. Примерно има записн на трак за разлика от айго,сиджик и др.