PDA

Виж пълна версия : Камерата не снима под 15% батерия

dijon
19.09.10., 11:43
Това нещо може ли да се промени отнякъде? Имам 8мпх камера, как да не цъкам. :)

Ако не може да се промени, да ми предложите някакъв софтуер за камерата, който може да си цъка на всеки процент от батерията.

И един бонус въпрос:
Мога ли да направя видео файловете ми да се стартират примерно с RockPlayer като ги избера откъде и да е?

DMXOnline
19.09.10., 14:07
някакви уиджети за батерията инсталирал ли си ? между другото какъф е телефона и с каква версия на ос е ?

dijon
19.09.10., 15:27
Нищо не съм слагал, 2-3 програмки само (които нямат нищо общо с батерията или камерата). С 2.1 съм и с milestone xt720.

DMXOnline
20.09.10., 22:49
Нищо не съм слагал, 2-3 програмки само (които нямат нищо общо с батерията или камерата). С 2.1 съм и с milestone xt720.

има варянт да му е заложено в рома при достигане на тази стойност на батерията да спира да снима виж дали wifi можеш да използваш ако можеш проблема може да е другаде тъй като не ползвам този телефон само гадая къде може да е проблема може да пробваш за ъпдейт ? ако има

dessyteneva
21.09.10., 06:59
Вариант е да има някъде из менюто "икономичен режим" или "пестене на батерия",наистина можем само да гадаем-примерно на хд2-ката светкавицата не се включваше при слаба батерия...виж някъде в упътването дали няма нещо по въпроса.

dijon
21.09.10., 07:47
Няма никъде настройки за батерията... а за Wi-Fi-то, ще го пробвам като падне пак под 15%.
Благодаря Ви за помощта.

DMXOnline
21.09.10., 13:42
Няма никъде настройки за батерията... а за Wi-Fi-то, ще го пробвам като падне пак под 15%.
Благодаря Ви за помощта.

power save или нещо от рода се изрови из менютата ако е отметната махни отметката както каза деси и виж как ще е

dijon
22.09.10., 11:44
Днес падна под 15% и си снима, Wi-fi - също върви. Явно е трябвало да се разреди напълно батерията повече от веднъж.

Благодаря Ви за помощта!

GrigorBG
22.09.10., 18:19
И аз имах този симптом, но не помня дали беше 15 или 5%... просто телефона си ми каза че няма ток и да забравя за идеята за снимки :-)

Не е нелогично да спира някой консуматори при доста паднала батерия... Въпроса е да го пише някъде за да се знае. Днес ще разгледам из мануалите дали има нещо по въпроса.