PDA

Виж пълна версия : SE X10-Проблем с Sygic Help

mmecho
20.09.10., 15:55
Колеги имам проблем с "Сиджик"на СЕ Х10!!!
Инсталирах го ...добре ! Тръгна ...пак добре !И сега проблема-пуснеш ли го да навигира на 5-та минута телефона се рестартира..??????? Ако само си гледаш пътя - няма проблем но ако навигира ...чао след 5-6 минути телефончето....рестарт?!?! Някой да знае аджаба защо ????
Благодаря предварително!

god666
20.09.10., 17:30
С коя карта си ?

mmecho
20.09.10., 17:33
Пробвах и с двете...все тая!!!
Първо преди месец когато го купих пробвах с карта...2009-рестарт!!!!
Деинсталирах и инсталирах с новата карта...2010 -пак същото..????

god666
20.09.10., 17:37
А активирал ли си всички POI, и от къде си ги дръпнал ?

mmecho
20.09.10., 17:41
Значи инсталирах и регистрирах според указанията с генератора за с.н. според .mlm-фаила...???
POI как се активират???

god666
20.09.10., 17:57
Влез в "Управление POI", "Покажи/скрий POI" и виж дали са ти маркирани всички. Ако са маркирани, демаркирай по голямата част като оставиш само няколко. Рестартирай програмата, и ако пак се получава, пробвай да изтриеш всички POI от картата- MAPS/BGR (като си ги съхраниш на компа предварително). В папка BGR трябва да ти остане само файл bgr.pak.

mmecho
20.09.10., 18:01
ОК ! Ще пробвам ! А ще ми излизат ли после камери и пр. ???

god666
20.09.10., 18:09
Първо трябва да се разбере причината да те изхвърля. Ако след като си изтрил POI/аз за това те питах от къде си ги дръпнал, защото има много бъгави/, продължи проблема ще знаеш че причината не е в тях, а в програмата. При мен причината да ме изхвърля беше точно в бъгави POI

dessyteneva
20.09.10., 19:42
По-скоро е хардуерен проблем,не се рестартира програмата,а целия телефон,значи нещо го товари прекалено много.Може и да не достига памет,но май тогава ще затвори самата програма.Прегрява ли ,топъл ли е отзад като го пипнеш?

DMXOnline
20.09.10., 20:20
По-скоро е хардуерен проблем,не се рестартира програмата,а целия телефон,значи нещо го товари прекалено много.Може и да не достига памет,но май тогава ще затвори самата програма.Прегрява ли ,топъл ли е отзад като го пипнеш?

да именно но първо пробвай да го ъпдейтнеш с последен софтуер ако не си ако си сложи един бенчмарк по възможност по тежък и го пусни ако и при него се рестартира телефона дай фактори резет пак го пробвай с бенчмарка ако и тогава направи същото го носи на сервиз да го погледнат

Horror
20.09.10., 21:24
Погледни отзад на етикета на телефона коя седмица е произведен. Ако е 15-та се затичай към сервиза.

mmecho
21.09.10., 09:34
Изчистих ПОИ-тата и май се оправи ?!?!?! Днес ще го тествам пак ! Благодаря на всички за отзивчивоста !!!

mmecho
14.10.10., 18:01
Благодаря ви за отзивчивостта......оказа се хардуерен проблем ...смениха ми телефона....за сега работи!!!! Единствено ме притеснява ,че при работа на GPS ако свалиш задния капак леко намирисва ,каточели нещо пече яко...????? Някой със СЕ Х10 има ли подобни наблюдения и впечатления ???