PDA

Виж пълна версия : Проблем с GPS на Х10

mmecho
28.09.10., 13:22
Здравейте Андроидчета,
Имам следния проблем!!!
Инсталирах си "Sygic" на мойта Х10 и за голямо съжаление установих ,че при движение (понякога и в покой,щот почти не го ползвам) след около 10-30 минути телефона се рестартира?!?! :P Махнах го сложих "Motonav"-същия проблем но времето за работа се увеличи -25-35 минути и...рестарт на телефона !?!?!:emo_im_yelling: Махнах го и него сложих"NDrive"и така за около 10-15 минутки и пак рестарт....???:emo_im_surprised: За мое голямо очудване докато се ровех в вградената програма "Maps" (при включен разбира се ГПС) тел. отново се рестартира????? :emo_im_crying: Та ПИТАМ????;
-що аджаба прави така?;
- имали вариянт за преинсталиране (ъпдейт ) на софтуера (фърмуера) на този ГПС
- възможно ли е да ползват стелити, които не са точно за България и как се настрйва това нещо (някъде четох такава тема)????
На практика не мога да го ползвам......
Изобщо не знам събирам всякакви мнения......Благодаря!!!

dessyteneva
28.09.10., 14:17
По-скоро е хардуерен проблем,нещо прегрява или се претоварва и се рестартира,направи ресет,за да изключиш софтуерен проблем все пак и ако пак го прави го носи на сервиз.
Posted via Mobile Device

mmecho
28.09.10., 14:20
Деска правеше го и преди да го ъпдейтна и сега след него ? Имаш прд вид да му дам фабрични настройки ли ????

dessyteneva
28.09.10., 15:00
Да,за да се види,да не е от някоя програма,на мен на старото галакси adw launcher ми доведе до постоянни рестарти,като ресетнах вече нямаше проблем.Иначе,ако и след това го прави,май ще е за сервиз,поне според мен.
Posted via Mobile Device

mmecho
28.09.10., 15:04
Ресетнах го и сега ще пробвам.
Мерси

mmecho
28.09.10., 15:23
Инсталирах наново "Сиджик" пуснах и не можах даже да стигна до настройките....-рестарт.....просто да падладейш......както казват французите
Ще се побъркам од яд ....защо все на мене беееее......

dessyteneva
28.09.10., 18:19
А чист,без програми пак ли се рестартира?Пробвай с вградената навигация-гугъл мапс.Не разбирам много от ъпдейтите на ериксон,но това от кога го прави,нещо ъпдейтвал ли си преди да започне,няма ли някакъв фикс?

mmecho
29.09.10., 21:13
Значи
Инсталирах" Universal androot" и нещата се оправиха за около 24 часа след което пак се рстартира (значи рестартира се почти веднага след включване на Сиджика)?!?!?!
Наново инсталирах " Universal androot"и нещата пак се оправиха (да видим до кога)?
Според мен значи се нуждае от РООТ ?!?!?! Някакви идеи...????? Шаш и паника .... Няма ли да се включи някой, който е наясно повече с проблемите на "SONYERICSSON" (Деска нищо лично) ?????

dessyteneva
30.09.10., 05:55
Не може да е от сиджика и той определено не изисква руут,защото аз го ползвам и не иска,явно е от Universal androot.