PDA

Виж пълна версия : Проблем с клавишите

nedra
01.10.10., 22:11
Здравейте
Преди около седмица ми се случи нещо доста неприятно с и без това малкото клавиатура по моя HTC Tattoo, проблема е , че започнаха да се чупят тези финни гравирани буквички и малка част от стрелката на телефона.Счупиха се три от буквите на бутона MENU и сега останаха някакви празни квадратчета на тяхно място:emo_im_lips_are_sea.Надявам се ме разбрахте.
Има ли начин да го поправя, дали гаранцията би го покрила?Ако някой се е сблъсквал със същия проблем, може да сподели какво е направил.
Благодаря

t0t0
02.10.10., 12:58
я направи някоя друга снимка ... нещо не мога да си го представя как са ти се счупили буквите :emo_im_wtf:

xts
02.10.10., 15:01
Това е обичаен проблем за Tattoo - белят им се копчетата.
За съжаление не мисля, че гаранцията го поддържа.

nedra
02.10.10., 22:44
Не е в мен фотоапарата сега иначе бих направил снимка.Както казах вместо буквички останаха едни светещи квадратчета, най-странното е че за два дни се счупиха всичките.И мен ме съмнява, гаранцията да го покрие, защото могат много лесно да се оправдаят с това че не съм го пазил достатъчно, което се различава от истината.

kia666
07.10.10., 21:37
И при мен започна да се бели бутон 'menu', мислех си, че аз нещо съм го остъргал, но явно си е дефект при доста апарати. Освен това същият този двоен бутон нещо взе да отказва - сработва все по-трудно. Надявам се да може да се смени

blastedcow
08.04.11., 05:09
Аз проверих в Мост-клавиатурата не се обслужва от гаранцията а срещу около 30-40 евро ти я сменят :(