PDA

Виж пълна версия : Общи приказки за s7

rulepeace
12.10.10., 20:34
Който притежава такъв таблет и иска да сподели мнение за него да пише тук ако е удомно за админите. С каквото мога ще помагам.
:D

Gargasmel
12.10.10., 21:50
Един приятел си взе, много е доволен :D

rulepeace
13.10.10., 09:27
СТРАХОТНА МАШИНА ЗА НЯМА И 400 ЛВ. ПОЛЗВАМ НЕОГРАНИЧЕН ИНТЕРНЕТ ОТ М-ТЕЛ НА ВЪН, И WI - FI В КЪЩИ. С НЕТЪРПЕНИЕ ЧАКАМ FLASH 10.1 (ЗА АНДРОИД 2.2). :emo_im_angel:

joroja
17.10.10., 21:12
Препоръчайте ми навигационен софтуер с карта за България за таблет huawei s7.
Posted via Mobile Device
Posted via Mobile Device

tuger
17.10.10., 21:18
Хубав е, но дисплея е с намалена чувствителност.

yavormitev
23.10.10., 13:51
И аз се заробих с Мтел, но така или иначе, вече 10 години няма мърдане...ще изкарам някак още две.....:-/

Ползвам устройството от близо две седмици. Основната причина, поради която го взех, бе желанието ми да го вградя в средната конзола на колата ми. Стана трепач. В края ще постна снимка.....

За самото устройство - изключително съм доволен. Бях чувал, че когато човек се докосне до "Андроид", забравя за чичко Бил - определено е така. Допълнително ползвам HTC hd2 за разговори и с най-голямо удоволствие бих разкарал уина. За съжаление все още не може.
Та.....таблета има само два недостатъка - леко кофтия екран, в сравнение с другите таблети, но и сравнението в цената също е в широки граници......така че, преживява се екрана, а и най-вече се свиква.
Не мога обаче да свикна със слабата батерия. Как не ги е срам, незнам. Леко така неудобство някакво...едва ли изпитват. Държи три часа при ръчкане. На всичкото отгоре, май не може да се зарежда през мини-USB-то или аз незнам как. Това ми е и сериозния проблем в колата. Свалям го и го включвам в 220 В. Моля колегите с този таблет да споделят, ако имат решение на проблема.

Иначе устройството е бързичко. До сега никога не ми е забивало. Инсталирах си стандартните програми, накичих го с близо 6 ГБ музика и си слушам в колата......

Като недостатъци, както вече казах, но и да обобщя - батерия и екран...това е.

Ето и снимката:

http://storage3.album.bg/0ce/imag0005_96d24_25590486.jpg

ninormalen
25.10.10., 07:49
Препоръчайте ми навигационен софтуер с карта за България за таблет huawei s7.
Posted via Mobile Device
Posted via Mobile Device

Колега аз съм с този таблет. Ползвам Ndrive и съм доволен. Има тема и всичко за мобилните телефони важи и за него.

rulepeace
25.10.10., 21:13
След като не работеше маркета рестнах моя s7 възстанових всичко бз youtube. Моля помогнете да тръгне приложнието... имам го инвталирано версия 1629 но като го натисна не се зарежда приложнието. 10х

yavormitev
26.10.10., 21:16
Колеги, това чудо през USB-то може ли да се зарежда.....

rulepeace
28.10.10., 10:10
НЕ, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МОЖЕ, ПОНЕ БЕЗ ДОК СТАНЦИЯТА, КОЯТО НЕ ВЛИЗА В КОМПЛЕКТА..., ОТНОСНО YOUTUBE ПРИЛОЖЕНИЕТО, СЛЕД 2 ДЕНА СЕ ОПРАВИ И ВЕЧЕ РАБОТИ...

Mod edit: Не пиши с големи букви.
Svetlinsem

rulepeace
06.11.10., 13:31
Нашумялата игра Angry Birds, така и не можах да я подкарам на таблета, някой ако е успял, макар че се съмнявам, да пише. Мисля , че не е разработена за таблети... дали бъракам? Дръпнах си setup-чето АнгръБирдс_1.3.5.apk, но като поискам да се инсталира,таблета ми изписава, следното "Angry Birds could not be viewed. Free up spme space om your tablet and try again"". Имам 6 гб свободно пространство.

Dex
08.11.10., 22:35
някой ако е успял, макар че се съмнявам, да пише.
Пиша, пиша ... преди малко я инсталирах.

http://lh6.ggpht.com/_IgyS6sRDlFw/TNhJitbDu8I/AAAAAAAAAnw/-rATjNk_I60/s128/Angry%20Birds%20%40%20Huawei%20S7.jpg (http://lh6.ggpht.com/_IgyS6sRDlFw/TNhJitbDu8I/AAAAAAAAAnw/-rATjNk_I60/s912/Angry%20Birds%20%40%20Huawei%20S7.jpg)

okokore
11.11.10., 17:57
Free up spme space om your tablet and try again'' Имам 6 гб свободно пространство. За жалост с Андроид 2.1 няма как да ползваш тези 6 гига за приложения. При 2.2 (който чакаме с нетърпение) нещата ще са по-различни. Цялото място с което разполагаш за инсталация на приложения е около 150 МВ, така че ще трябва да махнеш нещо друго за сметка на птиците :)

LiakaDJ
17.11.10., 05:43
Колеги, това чудо през USB-то може ли да се зарежда.....

С какъв накрайник се зарежда , да не е някой сходен с телефон или нещо такова , че да му вземеш зарядно за кола . Какъв е изходния ток на настолното зарядно ?

okokore
17.11.10., 09:04
Накрайника не е сходен с телефон или нещо такова (поне аз не попаднах на такъв телефон). Нокиа не става, едното е тънко, другото дебело. Унивесално зарядно също не става, пробвах поне 5. Унифицирани са за Нокиа и незнам още к'ви телефони, а приятелите китайци са решили да си направят свой стандарт (размер). На изхода зарядното е 5V 2A - има такива зарядни от универсалните, но единствения вариант който аз намирам засега е да се резне кабела и да се направи някаква връзка. Незнам как стоят нещата с гаранцията обаче. \m/

mita6ki9
06.02.11., 21:24
Днес ходих във Виваком и пробвах предлагания от тях Huawei S7 таблет. Джаджата е с резистивен тъчскрийн и няма мултитъч, но попаднах на няколко клипа на този таблет който използва мултитъч и е абсолютно същия като този предлагания във Виваком.

http://www.youtube.com/watch?v=BXy7Ps6GB0o
Някой знае ли дали са различни версии с малки разлики м/у тях?

rulepeace
10.02.11., 10:19
Определено, моделът, който има камера, на задния панел на таблета, има и мултитъч.

bodydoc
10.02.11., 22:16
За жалост с Андроид 2.1 няма как да ползваш тези 6 гига за приложения. При 2.2 (който чакаме с нетърпение) нещата ще са по-различни. Цялото място с което разполагаш за инсталация на приложения е около 150 МВ, така че ще трябва да махнеш нещо друго за сметка на птиците :)
Можеш. Има си начин и го има опис в поне 3-4 форума! Става като се задели дял от вградената SD и се форматне под Ext2. След това с Link2SD и се слагат! Аз сега имам над 5-6 игри по 10-20мб и свободни 128МБ за системата.

nixanbal
13.02.11., 08:10
Здравейте момчета! Идея как да се сложи кирилица на това нещо?

mooncalf
13.02.11., 09:00
Кирилица имаш предвид да можеш от него да пишеш на Български, или да му направиш менютата да са на БГ?
Ако е само за клавиатурата то в Маркета има няколко варианта ---> Results for "bulgarian keyboard" (https://market.android.com/search?q=bulgarian+keyboard)
Ако е за менюто можеш да пробваш с ---> MoreLocale 2 (https://market.android.com/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale)

nixanbal
13.02.11., 10:00
За писане на български, да. Не беше зле да си пусна сам един сърч предварително...

Благодаря много!

Mario Martinov
23.03.11., 08:08
знаете ли как да ъпдейтна андроид 2.1 нагоре,или поне да подкарам фласш плеара

rulepeace
04.04.11., 13:06
:emo_im_cool:знаете ли как да ъпдейтна андроид 2.1 нагоре,или поне да подкарам фласш плеара

Чакаме официално от HUAWEI ъпдейта, но явно не си изпълняват обещанията..., натъкнах се на следната тема ... http://www.androidtablets.net/forum/huawei-ideos-s7-development/10041-gingerbread-my-ideos-s7.html

uragav
28.10.11., 02:49
Който притежава такъв таблет и иска да сподели мнение за него да пише тук ако е удомно за админите. С каквото мога ще помагам.
:D

Здр можеш ли да ми кажеш как да провеждам видео разговор по скйп и gps как даго ъпдейтна да бъде с говор мерси предварително

rulepeace
07.11.11., 15:10
Относно скайп, трябва да си изтеглиш последната версия на комуникатора. След това от настройки да разрешиш видеоразговорите. Относно GPS-а ползвам Co Pilot professional, дай мейл и ще ти я пратя. Там има женски глас, наречен "Надя".