PDA

Виж пълна версия : Защо се рестартира телефона?

pavlin_s
13.10.10., 18:28
Здравейте, имам Спика с Android 2.1
kernel 2.6.29
baseband -I570EXXJD1
Eclair.XXJE4

Забелязах, че преди около 2 седмици се изключва сам няколко пъти в рамките на 2 дена или по-точно около 3 пъти. Днес много странно даже се рестартира сам. Какъв му е проблема, ако някой има идея.

master89q
13.10.10., 21:55
Виж какво си инсталирал последно, може да е от някоя програма ... изтрий последните програми ---> рестартирай телефона

DMXOnline
14.10.10., 14:38
след кое правено по телефона се рестартира може също да споменеш да ограничим обсега на проблеми :)

pavlin_s
14.10.10., 14:50
след кое правено по телефона се рестартира може също да споменеш да ограничим обсега на проблеми :)

Мисля, че последното инсталирано е Launcher Pro.

DMXOnline
14.10.10., 14:55

имам предвид до преди да се рестартира телефона с каква програма си се ровичкал по него игри интернет гпс и т.н.

pavlin_s
14.10.10., 15:03
имам предвид до преди да се рестартира телефона с каква програма си се ровичкал по него игри интернет гпс и т.н.
Нищо, само разговор.

DMXOnline
14.10.10., 15:12
Нищо, само разговор.

аха ако нямаш много инсталирани програми най добре виж на чиста инсталация дали ще направи подобен проблем ако пак направи без никаква инсталирана програма пробвай да ъпдейтнеп до последна версия на ос ако не си ако си сервиз му е майката

pavlin_s
14.10.10., 15:27
аха ако нямаш много инсталирани програми най добре виж на чиста инсталация дали ще направи подобен проблем ако пак направи без никаква инсталирана програма пробвай да ъпдейтнеп до последна версия на ос ако не си ако си сервиз му е майката
Не е много добра идеята за сервиз, той все пак се рестартира на седмицата 1 път или 2 пъти. Не по-вече. Нещо може със програмите или софта да е. Знам ли.

DMXOnline
14.10.10., 15:42
Не е много добра идеята за сервиз, той все пак се рестартира на седмицата 1 път или 2 пъти. Не по-вече. Нещо може със програмите или софта да е. Знам ли.

ем това е последен варянт първо пробвай с заводски настройки знам че е избързано но все пак така ще знаеш че не си пропуснал някоя програма

JosifBG
19.10.10., 11:34

Махни го и сподели как се държи без него?

pavlin_s
22.10.10., 09:19
Махни го и сподели как се държи без него?

Пак същото, но имам инсталирани още Advanced task killer, Astro, Igo, Cools, Android system info, Compass.Adobe Reader, Zedge. Коя от тези може да ми бърка в здравето. Днес пак се рестартира след около седмица от последното. Вчера последно ползвах WiFi за пощата да сваля. Това е последното извършено от телефона. Очаквам идеи.

pavlin_s
22.10.10., 09:29
ем това е последен варянт първо пробвай с заводски настройки знам че е избързано но все пак така ще знаеш че не си пропуснал някоя програма

При заводските настройки дали ще се изтрие телефонни указател?

JosifBG
22.10.10., 09:51
При заводските настройки дали ще се изтрие телефонни указател?

Да ще се изтрие