PDA

Виж пълна версия : Запис на разговори

fissikela
14.10.10., 00:46
Съществува ли подобна програма за Андроид и по точно за HTC Desire

fissikela
14.10.10., 12:03
Сигурно не

Оп:Аз си намерих ... ето тази http://www.androlib.com/android.application.com-killermobile-totalrecall-trial-xtDm.aspx
Ако някой знае по добра да каже.

И от къде мога да я дръпна безплатна

rover
16.10.10., 06:38
Няма читава, засега. Някой горе долу успяват през микрофона да запишат нещо, но около теб не трябва да е шумно.
За Тотала това видя ли го:
"NOTE: Only records calls on some devices (Will NOT on Droid(x), Nexus)"

fissikela
16.10.10., 18:22
НЕ ..... това е много лошооо

fissikela
20.10.10., 15:51
А очаква ли се скоро да се появи приложение за тази цел

sashomasho
20.10.10., 16:27
проблема е в хардуера, не в софтуера.. по-скоро не очаквайте кой знае колко работеща програма, освен разбира се ако под работеща не разбирате - през микрофона..

fissikela
20.10.10., 17:31
В какъв смисъл през микрофона...
И защо хардуера да е проблем.

appforce
20.10.10., 17:41
В какъв смисъл през микрофона...
И защо хардуера да е проблем.

Записите стават по-разбираеми само ако разговора е бил на високоговорител.

Проблема при хардуера е че аудиото на разговорите минава през отделен чип и процесора няма достъп до него.

fissikela
22.10.10., 11:42
Я си кажете мнението за това.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=806451&page=1
Не съм много добре с езика и не знам дали ще стане или не.

Правилно ли съм разбрал че е само за рутнати телефони?

JosifBG
22.10.10., 17:45
Я си кажете мнението за това.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=806451&page=1
Не съм много добре с езика и не знам дали ще стане или не.

Правилно ли съм разбрал че е само за рутнати телефони?

Дам само за рутнати телефони е правилно си разбрал..

Ще го тествам

Thanks

EDIT: Така и не успях да я подкарам програмката...защото ми казва, че не е намерил Device което е много странно...
Другото странно нещо е, че според permissions не позволява на телефона да заспи и още, че програмата може да се свързва с телефонни номера които стуват пари... каквото и да значи това.

fissikela
23.10.10., 15:36
Демек и тази програма не става ?

lubo777
24.10.10., 12:58
аз ли нещо се бъркам или никой не ползва Record My Call от маркета - ползвах го по едно време и със сигурност работеше ок ...

fissikela
24.10.10., 18:11
Работи ли при Desire.
Питам защото почти всеки казва че записа не бил възможен.Проблема бил в ОС Андроид.

lubo777
24.10.10., 18:41
да ти кажа честно не съм я тествал напоследък, но със сигурност през август записваше разговорите ми ...

rado243
24.10.10., 21:35
Работи ли при Desire.
Питам защото почти всеки казва че записа не бил възможен.Проблема бил в ОС Андроид.
НЕ работи,пробвано днес.Явно няма да доживеем работеща програма за запис на разговор~X(

fissikela
24.10.10., 23:42
НЕ работи,пробвано днес.Явно няма да доживеем работеща програма за запис на разговор~X(

Да и аз го пробвах.
На Desire записва това което аз говоря но на отсрещния гласа или не се чува или съвсем леко и то не разбираемо.

Изглежда за другите телефони има но за Желанието все още никой не е направил.

Не ми се вярва да не може защото проблема е хардуерен както казват някой.Според мен е в това че няма правилния човек да го направи.А аз не се занимаван с подобни неща защото грам не разбирам ... иначе с удоволствие.

rumenaa
03.11.10., 17:08
Здравейте! Аз съм нов в този форум, но програма от този тип ползвам за Symbian и затова се позаинтересувах и за Android. За момента ползвам Total Recall и трябва да ви кажа, че записа става доста добър. При теснява ме само, че програмата е с пълни опции само за 14 дневен пробен период и не ми е ясно какво ще се прави след това.

fissikela
03.11.10., 17:15
Ще си я намериш цяла.
Дай си меил да ти я пратя ако искаш.

Опитай това http://dox.bg/files/dw?a=bef604de09

appforce
03.11.10., 17:44
Поста е против правилата на форума... Програмата се купува от
http://www.killermobile.com/

Ще си я намериш цяла.
Дай си меил да ти я пратя ако искаш.

Опитай това url

rumenaa
03.11.10., 18:45

О.К. Отивам на пазар... в нета.

appforce
03.11.10., 19:19
Ако си я купиш от сайта не трябва да преинсталираш нищо, само от менюто на trial версията избираш "Already bought full" или нещо такова и се отключва.

О.К. Отивам на пазар... в нета.

rumenaa
03.11.10., 19:27
Ще пробвам, благодаря!

fissikela
04.11.10., 00:53

Да беше единствения линк да си направиш труда да ме критикуваш ама в положение че не е така не знам защо го правиш?

rumenaa
04.11.10., 18:00
Не се косете бе хора. В спора се раждала истината, нали?! Спамя, ама да знаете, че истината е следната - и fissikela, и appforce сте прави, но програмата наистина е полезна.

fissikela
04.11.10., 18:28
Програмата наистина е много полезна.
Само че на моя Desire не работи и все още чакам такава която да работи. ;(

rumenaa
04.11.10., 18:34
А на моето Глобулче /Q1/ работи перфектно. Що ти трябваше да даваш толкова пари, а? Шегувам се.

appforce
04.11.10., 20:39
Защото програмата се поддържа от моя екип и знам колко труд стои зад нея. Не те критикувам, защото който използва пиратски софтуер само принизява себе си, тези програми и без това са направени единствено заради цивилизованите хора които осъзнават разликата между кражба и употреба. Само напомних че е срещу правилата на форума. А ако имаш смартфон за 500лв и ти е жизнено необходимо да разшириш функционалността му, но не ти достигат 5лв за програма проблема е съвсем друг...

Да беше единствения линк да си направиш труда да ме критикуваш ама в положение че не е така не знам защо го правиш?

rumenaa
04.11.10., 20:43
Защото програмата се поддържа от моя екип и знам колко труд стои зад нея. Не те критикувам, защото който използва пиратски софтуер само принизява себе си, тези програми и без това са направени единствено заради цивилизованите хора които осъзнават разликата между кражба и употреба. Само напомних че е срещу правилата на форума. А ако имаш смартфон за 500лв и ти е жизнено необходимо да разшириш функционалността му, но не ти достигат 5лв за програма проблема е съвсем друг...

Определено си прав и за това съм съгласен с теб. Особено щом труда ти е заложен на карта. Лошото е, че така сме свикнали - искаме го, ама да е пиратско. Но не сме виновни ние. А щом имаш дял в разработката на това приложение - моите адмирации. Наистина оценявам труда на целия ви екип и то положително. Не се шегувам! Спасявал ме е. Поздрави!

appforce
04.11.10., 20:53
Знам че разбиранията на българите са доста неправилни в тази насока, и наистина първоначално нямахме вина за това - даже си плащахме за пиратските дискове по 20лв в самото начало (90-те години). Но мина достатъчно време за да спреме да се оправдаваме по този вече смешен начин. Сигурно 100% от българите са се докосвали поне веднъж до софтуер от минимум 10 години, би трябвало отдавна да сме се научили

Определено си прав и за това съм съгласен с теб. Особено щом труда ти е заложен на карта. Лошото е, че така сме свикнали - искаме го, ама да е пиратско. Но не сме виновни ние. А щом имаш дял в разработката на това приложение - моите адмирации. Наистина оценявам труда на целия ви екип и то положително. Не се шегувам! Спасявал ме е. Поздрави!

fissikela
04.11.10., 23:43
appforce искаш да ми кажеш че не теглиш торенти или мп3 от дата.бг или пък винаги пресичаш на зелено....Проблема не е в българина главно в това че тегли пиратски софтуер а ми в това че всеки гледа да направи забележка на другия а не гледа себе си ПЪРВО ;)
Както колегата така и аз оценяваме труда ти и то не по малко от тези който плащат за програмата.Извинявам се ако съм те обидил или разочаровал но човек трябва да свикне с истината такава каквато е.
Този начин на мислене не е само български така че ...

Програмата е наистина много добра и върши превъзходна работа.Но уви не мога да я ползвам на Желанието.Надявам се скоро да стане чудо и да мога да си я инсталирам на телефона както и да я ползвам. :)