PDA

Виж пълна версия : Навигация за "джоб"

bisko
22.10.10., 11:25
Здравейте,

Снощи установих, че нито Мотонав, нито Maps (google) ми вършат работа, когато съм тръгнал някъде из София пеша. Проблемът се крие в това, че като изключа дисплея, Мотонав просто умира, а пък на Мапс не успях да подкарам навигацията.

Може ли да ме насочите към някой софт за навигация, който да работи на изключен дисплей? Т.е. трябва ми само: Тук завий на ляво, тук на дясно .. :)

Не че е проблем да ползвам Maps за да се ориентирам, но трябва честичко да вадя телефона, за да не пропусна някоя пряка, пък това вечер по тъмно е рисково :)

JosifBG
22.10.10., 11:39
Ах това е доста идейно.. настройваш си дестинацията и практически ако имаш слушалка и си си пуснал музика и си крачиш насам натам само чуваш в слушалката.. завийте на дясно .. а сега наляво :) хехе би било хубаво да има такава програмка :)

OXYGEN
22.10.10., 15:43
Има.
За съжаление не помня как се казваше. Дори имаше някаква екстра да ти вибрира различно в зависимост от маршрута.
Примерно нещо от сорта на 2 вибрирания - завий на ляво, 3 - на дясно, 1 - продължи напред.

JosifBG
22.10.10., 17:27
Има.
За съжаление не помня как се казваше. Дори имаше някаква екстра да ти вибрира различно в зависимост от маршрута.
Примерно нещо от сорта на 2 вибрирания - завий на ляво, 3 - на дясно, 1 - продължи напред.

:emo_im_surprised: Ще ми бъде наистина интересно да я тествам.. ако се сетиш как се казва свиркай ;)

OXYGEN
25.10.10., 09:46
Наистина не помня, но може би беше това:

http://googlemobile.blogspot.com/2010/09/walk-this-way.html

dtmf
29.08.11., 09:10
Навител говори със заключена клавиатура и изгасен дисплей. Икономисва и ток.
Sent from my MT15i

take
06.03.15., 08:03
Зравей. Аз ползвам Open GPS Tracker. На мен ми върши работа.