PDA

Виж пълна версия : Офис за LG 540

kaloqn_
02.11.10., 12:12
Здравейте колеги. Искам малко помощ, имам LG Optimus и като си прехвърлям документи не ми ги отваря. Какво и как да направя за да чета документи разглеждам таблици и т.н. Благодаря предварително и се извинявам за може би глупавия въпрос.

JosifBG
02.11.10., 13:46
Здравейте колеги. Искам малко помощ, имам LG Optimus и като си прехвърлям документи не ми ги отваря. Какво и как да направя за да чета документи разглеждам таблици и т.н. Благодаря предварително и се извинявам за може би глупавия въпрос.

Какви документи?
Какви таблици?
В какви формати са ти документите?

kaloqn_
02.11.10., 18:06
примерно като си прехвърлям документ от телефон със симбиан не ми ги приема. Документи такива които са писани на Word, Exell направени за телефон

Ico
02.11.10., 18:40
kaloqn_,

Ако си с LG GT540 и Android 1.6 - тоест оригиналния, "фабрично инсталиран" софтуер - трябва да имаш QuickOffice - той отваря .doc, .xls, .ppt, .pdf документи.
С този офис не можеш да редактираш никакви документи. Всъщност тази му версия е само за четене на документите.

Аз лично използвам DocumentToGo - той е любимия ми офис-пакет за Android.
Със същия телефон със същата операционна система като твоя използвам без никакъв проблем DocumentsToGo v 3. Работи добре, отваря и редактира форматите на Word, Excel, PowerPoint включително версиите им 2007/2010, а така също отваря pdf, без да ги редактира, разбира се.

DocumentsToGo на един руски сайт:

или директно линк за сваляне (пак от там):

Mod edit: Прочети правилата, без нелегален софтуер.
Svetlinsem