PDA

Виж пълна версия : Минимизирани програми + още няколко въпроса

chrome
02.11.10., 20:58
Как да видя кои програми са минимизирани и работят в момента (задържането на HOME бутона показва и последно използваните)?

След инсталирането на много приложения (които не вървят постоянно), телефона започва ли да бави?

Мога ли да деинсталирам Facebook приложението?

Има ли някакъв начин да направя така че Angry Birds да върви по-гладко :D

mooncalf
02.11.10., 21:06
Можеш да видиш кои програми работят с някоя програма от сорта на Task Manager има ги доста в маркета.

След инсталиране на много приложения телефона не бави, освен ако не работят няколко такива и то ако изискват някакви по сериозни ресурси от телефона ти.

Facebook приложението можеш да го деинсталираш след като ROOT-еш телефона.

Angry Birds на мен си ми върви добре :), не знам колко по-гладко трябва да върви от това. Единствено съм забелязвал леко накъсване като върна екрана към прашката бързо.

J`E`K`O
02.11.10., 21:36
И при мен на Angry Birds при рестарт на нивото в началото ми насича. Трябва да изчакам да се махнат рекламите и тогава е ОК :)

chrome
02.11.10., 21:41
Благодаря за отговорите :)
То и аз като чакам малко в началото на Angry Birds почти не насича, но е малко гадно при по-трудните нива при многото опити :)

dessyteneva
03.11.10., 06:54
Има версия без реклами на птичките.

chrome
05.11.10., 12:05
Безплатна ли е?

miuivaniui
08.12.10., 10:20
Колега, преди да пуснеш разярените птички, изключи си мобилния нет. Така няма да имаш реклами, те бавят, и ще ти върви гладко:))