PDA

Виж пълна версия : не мога да свалям програми от Market

zankoo7
02.11.10., 22:53
не мога да свалям програми от Market-a.
Някой може ли да ми каже защо? не мога даже и да актуализирам програми, но мога да свалям от интернет.

DMXOnline
03.11.10., 09:50
какъв проблем ти дава обясни малко по подробно

person_sf
03.11.10., 20:03
не мога да свалям програми от Market-a.
Някой може ли да ми каже защо? не мога даже и да актуализирам програми, но мога да свалям от интернет.

Трябва да имаш регистрация в Google...,да си рег. пощенска кутия...:-c

nedra
03.11.10., 20:09
Мислех, че съм само аз обаче май не съм, и аз не мога да свалям от маркета от няколко дни-пише че свалянето е неуспешно.

t0t0
03.11.10., 21:35
и при мен е така, но си мислех, че е от мобилния интернет ... през wi fi пак ли ви е така ?!

danchoy
03.11.10., 22:23
Мисля, че го прави на приложенията несъвместими за вашият телефон, поне при мен е така! ;)

t0t0
04.11.10., 10:12
Мисля, че го прави на приложенията несъвместими за вашият телефон, поне при мен е така! ;)
ами програми, които преди съм имал сега не мога да ги дръпна, но след 10-на опита става :emo_im_surprised:

vilitza
03.12.10., 10:01
Не, прави го на всички - ъпдейти, нови, няма значение...
Аз реших проблема, като си деинсталирах ъпдейта на Маркета и сега ползвам само основното приложение.

t0t0
03.12.10., 10:21
на мен ми се оправи преди седмица ... с новия маркет съм и нямам проблеми :) Update All е много полезно

kal4ew
31.03.11., 23:19
Здравейте, виждам че и други са имали подобен на моя проблем. Когато се вържа към безжичната си мрежа имам интернет и свалям от сайтове, но не мога да свалям от маркета, а само разглеждам. Когато телефона го вържа към друга мрежа или през оператора няма проблем. Ще бъда много благодарен ако някой има идея от какво може да се получава това.

ivkuna
23.01.12., 10:42
И аз имам такъв проблем, мислех че е нещо от апарата...ама сега виждам че не е само при мен.Някой има ли идея защо се получава така и как може да се оправи?Аз ползвам wifi ,нямам мобилен интернет.