PDA

Виж пълна версия : Ъпдейт 2.2 за моторола ХТ720

nosferatu
13.11.10., 05:30
Здравейте, навсякъде чета че вече за повечето телефони има ъпдейт на софтуера за Андроид 2.2,изкам да попитам дали за моторола ХТ720 с Андроид 2.1,има излязъл ъпдейт.

Още едно нещо,може ли някой да ми каже програма,която да затваря автоматично приложенията след като излезеш от тях, а не да остават активни.

благодаря предварително

dijon
14.11.10., 11:30
Е, те по принцип като цъкаш стрелката се затварят, ако някои останат отворени (ако ги скриеш с Home бутона), отиваш при приложенията и избираш Task manager, посочваш с пръст коя програма искаш да спреш и даваш END. :)

За ъпдейт, не знам - System Update не ми се свързва със сървъра, трябвало да свалям от сайта на моторола софтуер за ъпдейт и през него. Но не обичам особено да инсталирам прогреми, особено такива, с които не съм работил. Като се чуе, че е излязал 2.2, тогава ще се жертвам най-вероятно. :)

nosferatu
16.11.10., 10:11
да се надяваме да излезе ъпдейт...иначе ще е тъпо. а да знаеш дали може да се инсталира Гармин на андроид??? знам че за симбианите има... а за нас

Е, те по принцип като цъкаш стрелката се затварят, ако някои останат отворени (ако ги скриеш с Home бутона), отиваш при приложенията и избираш Task manager, посочваш с пръст коя програма искаш да спреш и даваш END. :)

За ъпдейт, не знам - System Update не ми се свързва със сървъра, трябвало да свалям от сайта на моторола софтуер за ъпдейт и през него. Но не обичам особено да инсталирам прогреми, особено такива, с които не съм работил. Като се чуе, че е излязал 2.2, тогава ще се жертвам най-вероятно. :)