PDA

Виж пълна версия : Как да възтановя изтрити файлове от sd картата?

oldspirit
18.11.10., 13:10
От скоро съм собственик на HTC Wildfire но нали съм си бръкчо, като всеки уважаващ себе си бръкчо (и Марко Тотев за капак) форматирах баз да искам SD картата от комплекта на телефона и изгубих фаиловете които са качени на картата. Търсих навсякъде и не мога да намеря откъде моига да ги въстановя.Моля помогнете!!![-O<^:)^

Svetlinsem
18.11.10., 14:06
Няма как да стане, въпроса е какво точно искаш да възтановиш?

mooncalf
18.11.10., 15:07
Нищо, че имаш HTC Wildfire, темата ти не е за тук, а за Проблеми !

1.Намираш си програмата Getdata Back For Fat 32 и инсталираш. (програмата не е фри, но съм я ползвал и е наистина добра)
2.Слагаш SD картата в кард рийдър.
3.Пускаш Getdata Back For Fat 32
4.Избираш си картата памет (не някой от HDD-ta в компа ти)
5.Пускаш да сканира.
След като приключи и намери файловете които искаш ги маркираш и копираш някъде в компютъра си.
После връщаш всичко което си успял да възстановиш на SD картата.

oldspirit
18.11.10., 18:29

1.Намираш си програмата Getdata Back For Fat 32 и инсталираш. (програмата не е фри, но съм я ползвал и е наистина добра)
5.Пускаш да сканира.
След като приключи и намери файловете които искаш ги маркираш и копираш някъде в компютъра си.

Използвах програмата, но не стана, възстанови ми файлове които бах изтрил след форматирането(наколко снимки) Благодаря все пак.

oldspirit
18.11.10., 18:33
Няма как да стане, въпроса е какво точно искаш да възтановиш?

Искам да възстановя файловете които са били качени на SD картата от производителя на телефона, ако има възможност някой да ми ги изпрати на адрес oldspirit@abv.bg
Благодаря предварително.

delerium82
15.01.11., 18:55
След като форматираш картата с памет няма как да възстановиш изтритите файлове, можело е да ги възстановиш само, ако бяха изтрити, но не и форматирани.

SufferMe
15.01.11., 19:51

5.Пускаш да сканира.

Не работи на пипани партишани :)