PDA

Виж пълна версия : писане на клавиатурата на рейсъра

moony
05.12.10., 12:36
здравейте, как се справяте с писане на клавиатурата на рейсъра и как се държи? аз изпорбвах и трите налични варианта на лейаут на клавиатурата, но и при трите най-използвания от мен бутон по време на писане на мейли, смс-и или в браузъра е бекспейс, защото е просто чудо ако успея да напиша една дума правилно. не знам дали защото клавиатурата е малка (все пак скрийна е 2.8") и на мен пръстите са ми големи или е такова качеството на тъч скрийна. споделете опит как се оправяте

two-nine
05.12.10., 16:26
С българската клавиатура и месец опит - всичко става ;)

GH0STFACE
05.12.10., 20:17
Що не си сложиш slideIt и с малко тренировки няма да усетиш липсата на по-голям дисплей.

Sent from my X10i using Tapatalk

moony
06.12.10., 20:27
Супер, тъкмо я пробвам и мисля че ще ми реши проблема с писането

friziora69
27.12.10., 11:43
A някой да е забелязал че на клавиатурата на този телефон когато е на български я няма буквата "ю" хахахахаах

vargala81
27.12.10., 13:11
Няма я когато си направил клавиятурата така, че на бутон да има по 2 букви. И аз пиша така щото е по-лесно, а когато ми претрябва ю плъзгам пръста върху клавиятурата на ляво или дясно, тя се сменя и ставъ сътветно с по 3 или 4 букви на бутотн. Ако при теб не се сменя влез в настройки, клавиатура и там има разни опции. Телефона днес замина на ремонт затова немога да дам по-точна информация.