PDA

Виж пълна версия : Споделяне на интернет

vassilkem
08.12.10., 09:55
Здравейте и аз се сдобих с това чудо.
До тук добре.
Това е първия ми смартфон, на всичкото отгоре и първата друга операционна система освен Виндос.
Справям се не е лош телефона, батерийката е доста слабичка за възможностите.
От време ми се налага да си проверя пощата когато съм с лаптопа някъде. Не ми се търси някъде WI-FI все пак съм си купил телефон със интернет достъп.
1. Та как мога да споделя интернета от телефона към лаптопа?
2. Как мога да си синхронизирам контактите със тези от Outlook-а на лаптопа?

tomny
08.12.10., 12:14
За първия въпрос - аз използвам Brancle Wifi tether. Търси го в маркета като wifi tether, на Brancle не намира нищо. Изисква руут. Преди него пробвах няколко приложения, но или изискваха допълнителен софтуер на лаптопа, или просто не тръгваха. За втория въпрос не мога да помогна за момента, съжалявам.

moony
08.12.10., 19:25
здравей, относно вторият ти въпрос - аз също имах подпобно питане, не съм си решил напълно въпроса, но все пак е нещо
виж тук http://www.all4android.com/forum/showthread.php?t=2985

J`E`K`O
08.12.10., 19:58
А като го включиш към лаптопа с кабела, излиза ли ти меню с опции - при мен на Легендата има и една от тях е Share Internet или нещо такова :)

tomny
09.12.10., 09:04
Ако въпроса е към мен, не нямам такова меню, появява се само SD картата като устройство в My computer, и някакво виртуално CD, от което мога да инсталирам софтуера на Сони Ериксон.

vassilkem
14.12.10., 17:28
А като го включиш към лаптопа с кабела, излиза ли ти меню с опции - при мен на Легендата има и една от тях е Share Internet или нещо такова :)

Не се появява такова меню със възможност за споделяне на Интернет. При HTC си прав появява се това меню.