PDA

Виж пълна версия : Успешно заменен Q1 !!!

friziora69
13.12.10., 12:42
Здравейте колеги, аз може би съм от първите които успяха да си заменят телефона!!!:D не стана лестно да знаете но ако сте настоятелни и се обадите тук-там се стряскат и всичко е наред просто трябва да си знаете правата.От яд даже създадох една хейтърска група в феиса които иска може да се присъедини http://www.facebook.com/home.php?#!/home.php?sk=group_118568108209700&ap=1 :beer:

JosifBG
14.12.10., 10:25
Какво точно си заменил и защо си го заменил ако споделиш няма да е лошо...

friziora69
14.12.10., 14:36
Какво точно си заменил и защо си го заменил ако споделиш няма да е лошо...

замениха ми апарата след 3-та повреда в рамките на 2 месеца първо му пращеше слушалката като е увеличен докрай - оправиха го,после въобще спря да се чува- и накрая и акселометъра му отказа!!!8-}8-}8-}

moony
14.12.10., 20:26
и ти замениха Q1 за Q1 или ...?
дори и да е така, дано новият апарат изкара повече, макар че с тая доживотна гаранция ще има до живот през 2 месеца да взимаме нов апарат :)

friziora69
14.12.10., 22:18
и ти замениха Q1 за Q1 или ...?
дори и да е така, дано новият апарат изкара повече, макар че с тая доживотна гаранция ще има до живот през 2 месеца да взимаме нов апарат :)

мерси за пожеланието :beer:,и да замениха ми го за същия или по точно смениха вътрешноста панела си остава същия!!! така се правело :D

vargala81
15.12.10., 08:42
мерси за пожеланието :beer:,и да замениха ми го за същия или по точно смениха вътрешноста панела си остава същия!!! така се правело :DОт Глобул ли си копувал телефона или от Германос ? Питам щот и моя е на ремонт вече от 3 седмици а разбрах, че в Германос никога не признавали гаранция. Надявам се в Глобул да не е така. Кажи точно какво направи, къде се обажда? та ако се опитат да ме прецакат да знам какво да правя.

JosifBG
15.12.10., 09:22
мерси за пожеланието :beer:,и да замениха ми го за същия или по точно смениха вътрешноста панела си остава същия!!! така се правело :D

Така се правело в БГ ... тази малка подробност може би са пропуснали да ти я споделят :)

JosifBG
15.12.10., 09:23
От Глобул ли си копувал телефона или от Германос ? Питам щот и моя е на ремонт вече от 3 седмици а разбрах, че в Германос никога не признавали гаранция. Надявам се в Глобул да не е така. Кажи точно какво направи, къде се обажда? та ако се опитат да ме прецакат да знам какво да правя.

Германос и Глобул са едно и също нещо ;)

vargala81
15.12.10., 09:41
Германос и Глобул са едно и също нещо ;)

Не е баш така! когато занесах телефона в Германос за ремонт видяха в гаранцията, че съм го купил от Глобул и ме пратиха в магазин на Глобул. Иначе знам, че са верига магазини които са партниьори на Глобул, но незнам дали сервизите им са едни и същи

JosifBG
15.12.10., 13:45
Не е баш така! когато занесах телефона в Германос за ремонт видяха в гаранцията, че съм го купил от Глобул и ме пратиха в магазин на Глобул. Иначе знам, че са верига магазини които са партниьори на Глобул, но незнам дали сервизите им са едни и същи

Явно за някой неща ползват веригата на Германос а за други ползват друго..