PDA

Виж пълна версия : Счупен дисплей на X10mini

VFTI
19.12.10., 10:19
Здравейте колеги!

Имам едно проблемче!

След изтърване "моя" SE X10mini се счупи и загуби над 90% от дисплея си...тоест само 10% се визуализират :):) Не ми го приеха гаранционно...

Та звънях 2 сервиза ама вече 3-4 седмици нямат дисплей за телефона и не съм им доставяли. Бих го оставил за ремонт в някои от големите вериги, но те винаги се бавят с месеци, а и цените им са много неприятни.

В крайна сметка обаче няма да чакам още 2-3месеца, все пак телефона е скъп и трябва да се направи и ползва.

Ще се радвам ако можете да ми дадете съвет къде да го занеса на ремонт, може би примерни цени, и всякаква друга информация :)

Аз ще гледам до края на деня да сложа снимка на тела, макар че няма какво толова да се види :)

Благодаря предварително!

П.П Тела е на една приятелка, но тя разчита на мен да го направя и аз се занимавам с него...

П.П2 Казаха ми че ще трябва подмяна на дисплея, но никой незнае цената му...

Mega
19.12.10., 11:01
Обади ми се утре след 11 часа колега, ще гледам да те уредя. Ако имам налични! А Touch-a как е? Работи ли?

0888627879

h4x0r
19.12.10., 11:01
http://aukro.bg/item1367999462-touch-za-se-xperia-x10-mini-bezpl-dostavka.html

виж това...?

VFTI
19.12.10., 11:29
Ами тъча работи!! :)
Имам и няколко леки резки като че е спукан дисплея :)

Това нещо за 75лв. нищо не ми говори:emo_im_wtf:

Утре ще се обадя на колегата, дано намерим решение на проблема :)

VFTI
04.01.11., 02:07
Телефончето работи вече 2 седмици без грешка;) А дано продължи така още 1-2години и да няма повече ядове,че за момента има 80% в сервиз и 20% експлоатация :):)

Ремонта стана много бързо и приятно за мен. Оригинален дисплей и 120лв. за цялата процедура :):)

Благодаря на колега Mega, благодаря и на всички други колеги които писаха и даваха мнение и съпорт :beer:

Mega
08.01.11., 21:45
Оригинален диплей + Touch ;) (сменя се комплект)

Поздрави и успех ;)