PDA

Виж пълна версия : Motorola DEFY -търси се раздел :):)

VFTI
29.12.10., 18:20
Здравейте :) Гледам няма раздел за въпросното телефонче, а то никак не изглежда зле...В момента го има на супер цена от вивак*м...

Та няколко неща:

1. Едно предложение? Дали няма да е добре да има форум общо за всички мотороли, с оглед на това че ще продължават да излизат нови и нови модели с андроид и не виждам как ще може да се следи и преценява за кои телефони може да се създава раздел и за кои не...Отделно ето в момента имам питане и търсене, а незнам къде да го поставя :):):)

2. Търся мнение за телефона. От много време искам да си взема андроид, но понеже постоянно си изтървам телефоните нямах желание да си купувам нещо за 500лв. което да се счупи след 1 месец, защото съм го изтървал :):) С оглед на това, тази Моторолка и нейните характеристики са просто сбъдната мечта за мен. Телефона се води водо,ударо и прахоустойчив....освен това е с голям капацитивен екран, добра камера, бърз процесор и андро...абе просто мечта...Та просто вече го виждам в джоба на гащите ми, но преди всичко искам да събера още мнения.
Някой да е имал въпросния телефон? Някакви слабости-блокирания, ресетвания, бавения, бъгове, дефекти,особенности и т.н.? Търся някой да сподели впечатление от телефона и да каже няколко думи...Може и да не е собтвеник, а някой който е събрал достатъчно информация за въпросния модел :):)

П.П извинявам се че темата не е в раздела и моля модераторите да я преместят където е редно :P:P

Hooligan
29.12.10., 23:21
Гришата е написал две ревюта, виж ги, аз лично нямам никакви впечатления още...

Motorola Defy  първи впечатления (http://mobility.bg/motorola-defy-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B5%D 0%BD%D0%B8%D1%8F/) и Motorola Defy под и над вода :-) (http://mobility.bg/motorola-defy-%D0%BF%D0%BE%D0%B4-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%B4-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0/)

JosifBG
30.12.10., 00:39
Здравейте :) Гледам няма раздел за въпросното телефонче, а то никак не изглежда зле...В момента го има на супер цена от вивак*м...

Та няколко неща:

1. Едно предложение? Дали няма да е добре да има форум общо за всички мотороли, с оглед на това че ще продължават да излизат нови и нови модели с андроид и не виждам как ще може да се следи и преценява за кои телефони може да се създава раздел и за кои не...Отделно ето в момента имам питане и търсене, а незнам къде да го поставя :):):)........

...

П.П извинявам се че темата не е в раздела и моля модераторите да я преместят където е редно :P:P

Вече има раздел ;)

А относно въпроса по организация на разделите... преценихме, че така ще бъде най-добре и се създават раздели за тези марки и модели телефони които се продават официално в БГ и за които има достатъчно потребители/собственици...

Може да не се продава в БГ у-вото а също би било достатъчно да има поне 5 собственика за да отворим раздел.

А по въпроса за Моторолата... видях я на живо и много ми хареса... с 3.7 инча екран ако не се лъжа... и доста добре се усеща в ръката...

Повече можеш да прочетеш в ревю-то от Мобилити както сподели Хулигана :)

VFTI
31.12.10., 00:36
Да аз като характеристики го разгледах :) Видях и ревюто в гсмарената:)... Питах относно дефекта за който уж се пише, и дали няма някакви други проблеми, но явно телефона за момента е окей :) Пък и чета от тестовете, че всичко е окей. За мое съжаление мааалко съм се подвел за цената му и условията на договора и лизинга, които са ми предложени, така че ще изчакам до февруари,пък и току виж го пуснат с фройото, а и ще се види дали има някакви проблечета след няколко месечна употреба :)

Иначе излежда супер и съм сигурен че с тези характеристики, ще стане много продаваем :) Хубаво е че вече си има раздел и ще има още повече инфо от потребители.

П.П Ако не се бъркам името му е Defy с Y, та имам малка грешка в името на раздела :)

deo
31.12.10., 14:14
Да ни е честита темата за телефончето ама оправете името моля Defy ne Defi.

Horror
31.12.10., 17:45
Fixed. ;)

Hooligan
31.12.10., 18:58
Фройото чак март-април го чакай :)

SanDRo
05.01.11., 06:19
Аз преди нова година си взех Defy. Досега не съм имал друг смартфон, който да ползвам активно (бях си взел HTC Touch PRO още като излезна, но след 2 месеца го продадох), ама засега съм доста доволен. Не съм го потапял във вода, но го държах под чешмата и нищо не му стана.. :) Иначе откъм бъгове - забивания - засега не съм имал особени проблеми. Понякога запецва за малко, но се оправя. Само веднъж ми се наложи да му вадя батерията, защото заби, но това беше при отваряне на една подозрителна програма и мисля, че беше от нея. Иначе Froyo го дават да има Q2 на 2011, да се надяваме, че няма да закъснее. Лошото е че няма flash - или поне не отваря vbox7, youtube и т.н. Всъщност youtube можеш да гледаш без проблем, но само през вградената програмка, иначе ако го отвориш през браузъра - не става. Иначе аз мислех да си взимам някакъв по-висок клас телефон и един приятел ми го показа.. направо отидох и си го взех и без това щях да минавам на договор при виваком :) Иначе от там го взех за 560 или 580 лева - заслужава си. Дори и да не ви трябва договор на виваком - аз минах на Unicall S - таксата е по 10лв. на месец като първите 3 месеца имаш бонус 50% такса - тоест за 12 месеца се събират 105лв. такси - не съм сигурен за точната цена, ама примерно 580 + 105 = 685лв и това си е напълно функциониращ ОТКЛЮЧЕН телефон (не като простотиите от МТЕЛ) - а навсякъде другаде без договор струва 800+ лева. Така че дори и да не ви трябва договор, е по-добрия вариант :) пък и в тая карта си имате по 30 минути към всички и отделно минути към вивател и фиксираните - все ще се изговорят :) Ако искате нещо да питате за телефона или някакви тестове - мога да помагам - но като цяло съм мн. доволен - особено от качеството на камерата. Снимките не са нищо особено, но видеоклиповете ги прави много добри. HTC-то дето го имах уж ги правеше в MP4 (макар и с по-ниска резолюция) и 30fps - ама няма нищо общо - клипчетата насичаха, размазваха се... а сега са просто перфектни - колкото и да мърда телефона при снимане, няма никакво забавяне, лаг, размаване или там както му се вика :)

bufkuz
08.01.11., 11:01
Да си го кажем направо - няма такъв смартфон на такава цена! Доста време се "облизвах" по него и вчера вече не издържах - изтичах във Вива и си го взех. Цена на апарата 559,90лв с 1-годишен договор на Оптима 250 (10лв. месечна такса). Друг е въпроса, че го ползвам с Мтел :)
Определено телефонът се държи много добре засега. Преди това имах Нокия Н95 8гб, но в сравнение с нея Defy е истинско бижу. Най-накрая сложих край на мъките със сертифициране на програми за Симбиян. Ако нещо ми липсва от стария телефон, то това е Гармин, но пък всичките ми приятели твърдят,че iGo е по-добрата навигация. Самото й инсталиране и подкарване ми отне точно 2 мин, докато Гармина го "ръчках" часове наред преди да тръгне.
Не знам каква е разликата с новия Андроид 2.2, но определено тази ОС е по-добра от Симбиян. Повече Нокия няма да си купя - категорично!!!

stbot
21.01.11., 12:06
Купих апарата преди нова година веднага след като прочетох характеристиките.Търсех нещо такова от Нокиа но не би.Аз съм работник и често съм изцапан прилично,а ме търсят.Та така вече съм горд собственик на Motrola Defy.За сега впечатленията ми са само за телефона.В интернет се сърфира учудващо добре,даже книга може да се прочете.И аз забелязах че не могат да се гледат клипове във V-box,сигурно има неща за които незнам,защото за първи път се срещам с Android.Много бих искал да инсталирам Skype и други приложения.