PDA

Виж пълна версия : Проблем след ъпдейт към 2.1

spaunov
08.01.11., 11:02
След ъпдейт към 2.1 (Ъпдейта е на Mtel) не мога да задам звънене на група ?. Не ми се визуализира групата в контакта. В "Контакти" табът с групите изчезна. Не искам да задавам за всеки контакт отделен тон за звънене. Задал съм на групите да се виждат в "Опции за показване". Може ли някои да помогне ?

JosifBG
09.01.11., 11:05
След ъпдейт към 2.1 (Ъпдейта е на Mtel) не мога да задам звънене на група ?. Не ми се визуализира групата в контакта. В "Контакти" табът с групите изчезна. Не искам да задавам за всеки контакт отделен тон за звънене. Задал съм на групите да се виждат в "Опции за показване". Може ли някои да помогне ?

Може би ще прозвучи абсурдно, но опитай да направиш factory reset на телефона....

spaunov
10.01.11., 09:19
Може би ще прозвучи абсурдно, но опитай да направиш factory reset на телефона....
Опитах и не стана
Може ли някои колега с друга версия (Различна от тази на Mtel) да каже дали има този проблем

SufferMe
10.01.11., 21:27
Ако искаш, пиши ми в скайп ще го оправим 2мата :) El.Kostadinowi :)

kristiyankooo
10.01.11., 21:56
Здравейте :)
От няколко дни съм потребител на форума порових се малко в него ,но не можах да намеря отговор на следните въпроси:
Ако си ъпдейтна телефона до андроид 2.2 , ще ми се признава ли гаранцията ?
Сега съм с Globul G1 SE (Huawei U8110) и има ли 2.2 ъпдейт и ако няма ще излиза ли скоро ?

Мисля че не е нужно от нова тема и затова писах тук . Поздрави !

SufferMe
10.01.11., 22:46
Не. И не се чува скоро за 2.2...

dobidob
19.01.11., 23:14

Ами не е само при теб.Аз си мисля че 2.1 си е такова.Не могат да се правят групи.Предполагам,че трябва да се ползва някаква програма.