PDA

Виж пълна версия : ЗА ФОРУМА! СПЕШНО!

SufferMe
11.01.11., 15:48
Така тъй като сме много и на много хора им трябва помощ постоянно но със съобщения и етц. става бавно предлагам на поддръжката на форума да се сложи AJAX CHAT SYSTEM това е най-доброто решение за форуми , там ще се направят различни стаи ще може да се преминава без особенни затруднения от стая към стая , така че предлагам да се пусне AJAX към форума няма да е никак излишно!:beer:

cveteca
11.01.11., 16:31
Ако се пусне този чат,активността в самият форум значително ще спадне според мен.Но както прецените. :)

SufferMe
11.01.11., 16:32
Ще се решават много по масово проблемите на хората.

JosifBG
11.01.11., 19:24
Според мен чат няма място във форум по ред причини...

Проблема за това не е технически а практически...

Но не е Важно какво мисля аз ;)

Пусни една анкета и ако се съберат достатъчно хора...можем да го обсъдим с колегите и туку виж сме пуснали ;)

SufferMe
11.01.11., 19:40
Е вие ако искате го пускайте просто казвам как ще е по лесно за всички нас, не да се чака отговор с дни за дадено нещо или някой да се лута , просто всеки проблем ще си се поства по нормален начин а решения на по малки проблеми и етц. ще се решават в аякс-а.

milenminev
11.01.11., 22:40
Хубавото на форума е че е своеобразен архив. Влизам вечер след работа и прочитам развитието на това какво се е случило през деня. Мога да проследя целия thread на това което ме интерисува и да вмъкна моето мнение. Много е удобно. Форума дава също възможност да отговориш когато имаш време. Не е динамичен като чата но според мен е доста по-изчерпателен защото във времето се включват доста хора с информация и съвети и това често променя крайния резултат по положителен начин.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

JosifBG
12.01.11., 09:30
Хубавото на форума е че е своеобразен архив. Влизам вечер след работа и прочитам развитието на това какво се е случило през деня. Мога да проследя целия thread на това което ме интерисува и да вмъкна моето мнение. Много е удобно. Форума дава също възможност да отговориш когато имаш време. Не е динамичен като чата но според мен е доста по-изчерпателен защото във времето се включват доста хора с информация и съвети и това често променя крайния резултат по положителен начин.

:-bd

Horror
12.01.11., 09:35
+1
Posted via Mobile Device

JosifBG
12.01.11., 10:00
+1
Posted via Mobile Device

+1 за кое?

Horror
12.01.11., 10:57
Съгласен съм с мнението на milenminev

bisko
12.01.11., 11:18
Съгласен съм с мнението на milenminev

+1

А за чат - по-скоро може да се разчита на доброто старо IRC... така форума ще си е форум, чата ще си е чат.
Пък и тия ajax чатове са ми толкова противни, че няма накъде ;) Най-малкото ми държат излишен таб в брауъзра и трябва постоянно да следя някой дали не е написал нещо, докато irc клиента мога да си го бутна до часовника и ако някой драсне нещо да ми мигне отдолу, за да му обърна внимание :)

hank87
12.01.11., 12:48
btw, кое точно е спешно?
по темата: в чата ще трябва 15 пъти да се пише едно и също решение на един проблем. мисля, че няма нужда от чат

SufferMe
19.01.11., 04:55
Доброто старо IRC сериозно ли :D :D IRC вече няма от как сичко тръгна с Ratbox още от 1вата раздяла на Юни БГ как такъв съвършен чат го превърнаха с едно голямо сметище....

milenminev
14.02.11., 23:05
Доброто старо IRC сериозно ли :D :D IRC вече няма от как сичко тръгна с Ratbox още от 1вата раздяла на Юни БГ как такъв съвършен чат го превърнаха с едно голямо сметище....

Нещата тръгнаха на зле откакто в #bulgaria станахме повече от 15 човека :-)