PDA

Виж пълна версия : Няколко въпроса относно Wi-fi и интернет през USB!

kayali
22.01.11., 13:35
Здравейте,
вчера си взех един Legend от м-тел, но не мога да се свържа със модема ми(пирели от БТК) и телефона, появява ми се мрежата, вкарва паролата, дава да се свърже и след това нищо не става(не дава съобщение, нито икона, нищо). Имам НТС Р3300 с него няма проблем. Някой има ли идея къде точно е проблема и как може да се оправи!

И още един въпрос - може ли да пусна нет на телефона от компа през usb, и ако може как точно(за обратното прочетох), пак аналогия със Р3300, при него това е възможно!

Благодаря прдварително за помоща!

milenminev
22.01.11., 13:48
Да не би да не успява да си вземе автоматично IP от рутера? Пробвай да му сетнеш статично ip на wifi адаптера.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

mooncalf
22.01.11., 14:17
Имам същия телефон, и същия модем, проблеми никакви!
Понеже още ти е нов телефона и предполагам, нямаш нищо инсталирано, направи му един хард ресет, да не би някой да е пипал нещо по настройките, знаели човек, и след това пробвай пак.
Ако не става, то проблема трябва да идва от рутера, рестартирай го и него, пробвай пак.

А за
може ли да пусна нет на телефона от компа през usb, да може прочети темата която съм написал ---> Reverse USB Tethering или как да пуснем интернет на телефона от PC (http://www.all4android.com/forum/showthread.php?t=3406)