PDA

Виж пълна версия : Проблем с Bluetootha

ic0
04.02.11., 20:07
Имам проблем с това, че не знам как да изпращам музика на друк телефон, чрез Bluetootha ми. Ще се радвам да ми помогнете:D. Мерси, предварително.

DMXOnline
04.02.11., 22:49
ако искаш да пращаш мп3 примерно отиваш на музикалния плеар и избираш парчето което искаш да пратиш по блутут-а след това даваш меню би трябвало там да имаш от сорта "send" или "share" при снимки е подобен начина обаче вместо музикалния плеар избираш галерия ако не стане по тези начини от маркет-а си инсталирай някой файлов менаджер и следвай указанията ако не разбираш нещо питай :)

ic0
05.02.11., 17:43
Ми аз при изпращане на снмки като натисна бутона меню и име "Share" и от там има блутот..Ама при музиката няма такова "share". А относно файловия мениджър не знам какво да напиша в маркета за да намеря такъв за да пращам чрез блутот. Би ли ми написъл или напътствал :Д

mooncalf
05.02.11., 19:19
Пробвай с ES File Explorer (https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop), отваряш си папката с музиката, задържаш върху MP3-а, избираш "Send" и трябва да ти се появи Bluetooth.

ic0
08.02.11., 19:01
Пробвах и не ставаа :@ Какво да направя ... ?

ДНК
09.02.11., 15:39
Отваряш Астро или ES File Explorer, избираш SDcard, музика, задържаш на избраната песен пръста, сенд, блутут, включваш го ако не е включен, сдвояваш се с въпросното устройство към което искаш да изпратиш и пращаш.:)

ic0
09.02.11., 18:59
Направих го. Мерси