PDA

Виж пълна версия : Общи мнения и впечатления?

vali77
12.02.11., 23:20
Нека да споделяме какво се случва с нашите телефони в тази тема.Кои се е разочаровал,кои се е изкефил,абе да побъбрим нашироко.

Аз лично имам телефона от 1 ден и още дори не съм го включвал.Искам да си направя специялен този момент,като ритуал(сякаш съм изтрещял).И тепъева ще пиша много.

vali77
18.02.11., 00:18
Първите впечатления са доста добри!Батерията изкара 3 дни като се има предвид ровенето и разговорите и изобщо доволно.

kal4ew
20.02.11., 22:35
Здравейте, от няколко дни съм горд собственик на телефончето. За момента съм доста приятно изненадан от LG. Мисля, че са успели да направят един доста добър и конкурентен телефон дори и на тези от високия клас. Навигацията за момента работи доста над очакванията ми. Единствено в един апартамент не успя да засече местоположението ми и се наложи да изляза на терасата, но все пак там има толкова бетон и желязо, че дори и никой от мобилните оператори няма обхват. Телефончето е доста бързо и работата с него е плавна и приятна въпреки слабият процесор. В общи линии за момента мога да кажа, че телефона е страхотен.

kal4ew
20.02.11., 22:37
И едно питане към хората с този телефон. Някой може ли да ми каже как мога да спра звука на телефона когато някой ми звъни без да прекъсна разговора?

mooncalf
21.02.11., 09:22
Зависи какъв ти е лок екрана. Ако когато ти звъни трябва да плъзнеш на някъде за да отговориш, примерно на ляво, то ако плъзнеш в противоположна посока трябва да спре звука и да продължи да звъни.
Можеш да пробваш и с натискане на копчето за увеличаване/намаляване на звука. Поне при мен е така.

kal4ew
21.02.11., 10:00
Супер, получава се точно както си описал. Благодаря много!!!

kal4ew
31.03.11., 18:25
Здравейте, имам един проблем. Когато се опитам да инсталирам нещо от маркета, не може да започне сваляне. Някой има ли идея от какво може да е това? - проблема е локализиран

ctc
13.07.11., 13:24
Здравейте,
От две седмици имам Оптимус 1, но започна да прекъсва, в смисъл когато говоря не на отсрещната страна им прекъсвам , когато ме набират не звъни, а след малко пристига смс, че са ме търсили, разговора прекъсва. Четох, че има и други такива случаи. Имате ли престава софтуерно нещо ли е или да го нося в сервиз?

sdimitrov
28.12.11., 22:25
ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!