PDA

Виж пълна версия : Да ни е честито :)

JosifBG
16.02.11., 12:30
Да ни е честит новия специализиран сайт за Таблети :emo_im_cool:

http://tabletibg.com/wp-content/uploads/2011/02/tableti-logo.png (http://tabletibg.com)

xts
16.02.11., 12:59
Честно казано, не виждам смисъл от толкова много форуми, вместо тук или в HWBG да има няколко раздeлa повече.
Иначе Ви желая успех, личи че сериозно подхождате инвестирайки в темата на WP-Zoom и vBulletin. Домейнът обаче е леко неподходящ, както и на този форум тук. Когато давате 200-300 долара за лицензи, не си струва пестенето от 70 лв за български домейн.

JosifBG
16.02.11., 13:10
All4Android е специализиран само за Андроид у-ва :) по тази причина и се наложи да се направи друг които да обедини всички производители и OSs. и по-точно TabletiBG.com :)

А за името... винаги може още по-хубав и още по-подходящ :)

Важно е да е полезно за потребителите другото са подробности ;)

xts
16.02.11., 13:32
Да, точно това ми е идеята, веднъж има делене по операционна система, после друго делене по вид на устройството. Така, ако имам Андроид таблет, трябва да пиша и следя два форума (най-малко).

Накрая ще се направи един раздел в HWBG, който ще събера много повече информация от другите. Това вече се получва. Примерно следната тема има повече мнения и качествена информация от целия раздел тук:

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=184827
http://www.all4android.com/forum/forumdisplay.php/104-Desire-HD

Забележи, че голяма част от потребители са едни и също, просто не пишат на различни места едно и също.

JosifBG
16.02.11., 14:42
Това колко форума ще четеш предвид у-вото което имаш е твой избор... Слава богу има достатъчно избор задоволяващ всеки вкус и предпочитания :)

А относно HWBG съм сигурен, че и раздел за точно определен сорт банани да направят пак ще е по-успешен от които и да е било ;) Качествен продукт се прави от качествени хора ;) Така, че какво точно се опитваш да ми кажеш което да незнам още немога да разбера...

Забележи, че голяма част от потребители са едни и също, просто не пишат на различни места едно и също.
Очевидно това което аз забелязвам на теб ти убягва... ;)

Horror
16.02.11., 14:44
Съгласен съм, че се размиват част от потребителите, но пък и не всички таблети са с една ОС. Ако тук сме се фокусирали върху Андроид, е добре да има и собствениците на устройства с друга ОС къде да драснат по нещо. Реално ако аз отимам устройство с WebOS или QNX, освен в чужд форум, няма да има къде да пиша.
В HWBG има интересни неща, но има "видни капацитети", които обичат да се изказват и налагат мнение във всякака тема, ако част от тях бяха по-кротки, някои теми там нямаше да са по 30-40 страници.

BeNeZ1n0
16.02.11., 15:39
Честито ;)

Аз лично немога да предвидя как би се реализирала една подобна идея. Но определно ще следя с интерес развитието й. Споделям необходимоста от специализиран сайт за таблети но имам резерви по отношение на т.н от @Horror ''видни капацитети''. Подозирам че ще се превърне (пепел ми на устата,както казва баба ми хахах :D) в арена за битки между слабоумни но верни фенове на една или друга ОС под наслов ''Ши си ги мерим ли ся или ко ?''. Резултат от което оново по-думите на @Horror ''някои теми там нямаше да са по 30-40 страници'' ами по 200 ( от мен :) ). Което би опорочило цялата идея.

Не смятам че в България имаме култура за подобно мероприятие... но ще се радвам да греша

Пожелавам на сайта много успехи а на екипа кураж и здрави топки

Поздрави

moony
16.02.11., 17:37
пичове, да ви призная има нещо вярно в думите на колегата. единствената полезна информация, която получих след изчитането на няколкото поста дотук е адреса на сайта (заради което пиша този спам:) ). на който му харесва сайта да го посещава, то след време ще си покаже дали си е заслужавало да се прави.
и ако ми позволите една препоръка към админите на сайта - не видях сред производителите ZTE :-P.

xts
16.02.11., 20:25
А относно HWBG съм сигурен, че и раздел за точно определен сорт банани да направят пак ще е по-успешен от които и да е било ;) Качествен продукт се прави от качествени хора ;) Така, че какво точно се опитваш да ми кажеш което да незнам още немога да разбера...Останал съм с впечатлението, че форумът е под шапката на HWBG, а и темата на новия сайт е абсолютно същата като тяхната (Zenko Magazine, който и аз ползвам). Сега обаче виждам, че вече ги няма линковете при тях. Ако сте се отделили като ръководство разбирам ситуацията ;)

JosifBG
17.02.11., 12:03
Форума и Сайта както и новия проект никога не са били под шапката на които и да е било ;)