PDA

Виж пълна версия : СТРАНЕН ПРОБЛЕМ

friziora69
15.03.11., 15:20
Имам питане към колегите с този "прекасен телефон" вече няколко пъти забелязжам че сутринта телефона е изключил сам-при положние че батерията му е пълна - даже странното е че един от пътите трябваше да натискам копчето отзад за рестарт за да го влюча някой да е имал подобен проблем???

mahaji
16.03.11., 14:11
И на мен ми се случи на два пъти. Не мисля, че е някакъв софтуерен бъг, защото пък доста отдавна този процес не се е повтарял. Мисля си (може и да греша), че операционната система реагира по някакъв начин на промени в средата, както например един компютър се самоизключва, когато "усети" заплаха отвън или отвътре...

Имам питане към колегите с този "прекасен телефон" вече няколко пъти забелязжам че сутринта телефона е изключил сам-при положние че батерията му е пълна - даже странното е че един от пътите трябваше да натискам копчето отзад за рестарт за да го влюча някой да е имал подобен проблем???

danchoy
29.03.11., 10:30
На мен ми става така, единствено ако вечерта преди да легна съм бил с ОN Wi-Fi за да си разглеждам някакви неща и сутринта ми е паднала батерията, от Wi-Fi-тo, нищо друго такова не ми е ставало. :)