PDA

Виж пълна версия : Писна ми от тази моторола....

didipov
29.03.11., 09:58
Не мога да го накарам този телефон да работи безпроблемно с микросд карти и това е!!! Ако по някаква причина го рестартирим или нап0равя опит да снимам с камерата -> следват безкрайни ребутвания само с логото на моторола и до там. От сервиза ми казват че проблема е бил в картата да ама не и с нова карта пак си е същата работа. Има ли някакъв особен начин за форматиране на картата, специално за този модел?

GrigorBG
31.03.11., 13:33
А с каква карта си ?
защото аз имах ядове с А-дата, но с Кингстън и Патриот нямам никакви проблеми.

didipov
31.03.11., 18:47
С Transcend и ми скъса нервичките. Сега съм с един кингстън и ще видим как ще се държи телефона...

GrigorBG
01.04.11., 08:28
Е и аз бях полудял като теб... докато не се светнах че е от картата цялата мизерия :-)

peshovec
29.06.11., 18:46
Да ви попитам... Вашите рестартират ли се сами? Като под рестарт имам впредвид бърз рестарт (uptime брояча си остава непроменен).

Аз първите подобни рестарти ги забелязах случайно (списъка с последните ползвани програми се променя/изчезва). После ръчно си пусках програмка, която да държи икона в notification bar-a, като изчезне, проверявам и виждам че се е рестартирал. (в момента ползвам drocap, което ми е за screenshot-и, може и connect bot-a и оставен connection към local ).

В България максимума без да се рестартира е под 2 дена. Ако го разходя из чужбинско издържа до 5 дни преди да се рестартира

п.с. рестартите се случват дори и телефона да "спи"...