PDA

Виж пълна версия : 3G проблем

ogibo
02.04.11., 15:56
От вчера вече съм в клуба. Включвам телефона, получавам настройките светва си индикацията за 3G и пей сърце. Това с Android 1.6. Пускам обновяване към 2.1и всичко минава успешно само че вече няма 3G. Сменям картата на оператора да не би нещо Вивасом да са сгазили лука, ама не. И при Мтел няма. Когато дам да търси мрежа излизат и трите оператора като всеки е с по две мрежи. По една за 2G и 3G. Телефона веднага се закача за 2G. Някой с такъв проблем? Нещо в настройките ли бъркам що ли!?!:emo_im_wtf:

mazy™
02.04.11., 19:05
Не си спомням точния път, но трябва да си изтеглиш настройките.
Потърси е Настройки - там има едно Sony Ericsson отгоре - натисни и от там някъде беше. Говоря малко на изуст, но със сигурност ти трябват настройки. Предполагам нямаш интернет?

Lupe_Fiasco
02.04.11., 20:18
И аз имам същия проблем немога да хвана 3G мрежа :|

ogibo
03.04.11., 11:37
Боже боже, колко мъка имало на този свят. Ма така е като чукча е писател, а не читател. През цялото време ми е индекирало 3,5G с икона Н. Проблема е че в ръководството точно тази икона липсва.
Благодаря на колегата mazy че се отзова на моята молба за помощ.
@Lupe_Fiasco Погледни да не би и при теб ситуацията да е същата.

milenminev
03.04.11., 11:40
Боже боже, колко мъка имало на този свят. Ма така е като чукча е писател, а не читател. През цялото време ми е индекирало 3,5G с икона Н. Проблема е че в ръководството точно тази икона липсва.
Благодаря на колегата mazy че се отзова на моята молба за помощ.
@Lupe_Fiasco Погледни да не би и при теб ситуацията да е същата.

Малко извън темата - колегата mazy не е ли всъщност колежката mazy?

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

mazy™
03.04.11., 11:43
:D :D :D разсмя ме, честно :) и съм колежка ;)

ето малко инфо за другите :
HSDPA (от английски: High-Speed Downlink Packet Access, „Високоскоростен даунлинк пакетноориентиран достъп“) е протокол за мобилна телефония, означаван също като 3.5G, който осигурява по-високи скорости на трансфер на данните. Скоростите от порядъка на 14,4 мбит/с downlink позволяват обмена на значително по-голямо количество информация между мобилното устройство и базовата станция, като по този начин правят възможен достъпа до онлайн игри, филми, streaming и др. HSDPA работи под 3G UMTS като зависи само от използваното устройство.

ogibo
03.04.11., 13:10
:D :D :D разсмя ме, честно :) и съм колежка ;)

Моля за извинение. :emo_im_embarrassed: