PDA

Виж пълна версия : HTC Desire S

StSmith
16.04.11., 17:07
Тъй като е факт новият дизаер ес,ще бъде ли отворена нова тема или ще се дискутира тук в темите за дизаер.Лично аз вчера си го поръчах и сега съм в очакване.Живот и здраве ще споделя мнение ,още повече,че имам база за сравнение с първия дизаер.

StSmith
21.04.11., 17:58
Телефона е в ръцете ми ,без капка съмнение за правилно направен избор.Бърз,с последната версия на Андроид,с доста повече инсталирани програми от първия,дори екрана за мен е по-добър от Амолед екрана.Не съм специалист нито по хардуер,нито по софтуер,така че не мога да бъда много полезен,но след като го синхронизирах с корпоративния и другите ми имейли и контакти,и всичко си работи на 6,значи за мен е ОК.

mazy™
21.04.11., 18:04
можеш ли да качиш снимки, че ми е интересно :)

mooncalf
21.04.11., 20:28
@StSmith, честито със здраве да си го ползваш и да те радва новата придобивка :az:

StSmith
21.04.11., 22:28
Благодаря за пожеланията,ей сега щракнах три в къщи но не са кой знае какви.Утре като отида на работа ще пробвам навън как ще е .Но на първо четене всичко е като на първия дизаер.Миналата седмица взех на сина АйПод4г
и сега забелязах че превключването между основната и предната камера е идентично.Може и да ми се струва само но като че ли с една идея айпода който е същия като айфона е по-бърз,екрана имам предвид.Скайпа работи чудесно.Разлика има и в картите за джипиес-освен гугъл мапс която е интерактивна в момента тегля карта на ЮгоИст щати която е над 700мб но има и на България която е към мисля15мб и също ще я дръпна.В същност има много нови неща,поне за мен защото не съм се интересувал по темата андроид от миналата година.

mazy™
22.04.11., 10:21
имах предвид на телефона ;)

StSmith
22.04.11., 21:22
Качвам снимки но явно и за фотограф не ставам.Даже като го снимах забелязах че съм му сложил защитния филм на обратно-нищо ще му взема нов .Има в единия край малка дупчица,която явно не трябва да покрива сензора за светлина от горния край.При сравнителен тест интернет страниците зареждат по-бързо при ябълката но в ютюб дизаера е много по-бърз.Първия дизаер след десетина дни го подарих но този наистина ми харесва.Изработката му е доста по-солидна и не скърца като предния.На кратко,който може да си го позволи едва ли ще остане разочарован.

JosifBG
26.04.11., 11:35
Супер изглежда :)
Какви са ти първите впечатления?

StSmith
27.04.11., 05:48
Ами сигурно ще се повторя,но този телефон ме грабна от раз.Специализираните ревюта са доста точни и обясняват многа неща,но една съществена разлика която дори и на лаик като мен не убягна,е че могат да се инсталират програмите на картата с памет и сега искрено съжалявам че не дадох 15$ повече и да си го бях поръчал с 16 гб карта вместо оригиналната 8гб.Не знаех че свободно мога да си дръпна GPS картите на всички страни и да си го ползвам като нормален GPS а не през интернет и гугъл мапс.Софтуерно е доста крачки пред по -ранните версии на Андроид,а алуминиевият корпус е просто удоволствие да бъде държан.Радиото няма нищо общо с първото и хваща огромен брой станции.Общо взето инсталирах си няколко програми от които се нуждая (професионалните офис пакети макар и ограничени все пак стават за оправяна на дребни детайли)и гледам да не го ръчкам много.

suzdatel
11.08.11., 08:38
Здравейте , имам следния въпрос,надявам се до седмица - 2 да ми донесат от Англия HTC Desire S ,но доколкото разбрах е заключен за оператор,та как може да се отключи и може ли това да стане без да се рутва самия телефон ?
Благодаря.

mooncalf
11.08.11., 11:09
До колкото знам, за момента няма безплатен начин да го отключиш, дори и да root-неш.

Но има други два метода.
1. unlock HTC Desire S (http://giffgaff.com/unlock/HTC-Desire-S-phone)
2. Така наречените Turbo SIM.

Като само с варианта с Turbo SIM-a, ще ти се запази гаранцията на телефона. При варианта с unlock key, можеш да си запазиш гаранцията ако ключът е от оператора към който е заключен в момента.