PDA

Виж пълна версия : Kaldata

mobilio
07.06.11., 00:12
Привет, общо взето ми е за пръв път тук така че ако темата не е за подходящия раздел моля да ми бъде преместена.

Съвместно с колегите от Kaldata разработихме приложение за четенe на новините от едноименния сайт (Kaldata).

Приложението е леко и просто. Таргетирано е и към най-малките устройства (Tatoo/Wildfire).
https://market.android.com/details?id=com.mobilio.kaldatarss

Ако имате предложения/мнения и коментари - насреща сме.

(премахнах картинките - прекалено големи са 800х480. Има ги качени в маркета).

reaper22
07.06.11., 09:04
Добро е приложението, максимално опростено. Все пак имам някои предложения, новините са прекалено наблъскани една до друга в резултат, на което се виждат само 2-3 думи от заглавието и в повечето случаи не се разбира за какво става въпрос в съответната новина и трябва да се отваря всичко наред за да се разбере за какво е новината.
Освен това началното меню на приложението ми идва прекалено шарено, използвани са доста ярки цветове, разбира се това си е лично мое усещане и за други може да е точно обратното.
Имам предложение и за една функционалност която бих искал да видя, бих се радвал ако има възможност за избор на любим/и раздел/и и при стартирането на програмата да се отварят директно новините от избрания раздел.

mobilio
07.06.11., 14:38
Да - ще се проектира екрана с новините така, че да има повече място. Все пак мястото не е неограничено и от 2-3 думи ще се виждат 5-6 максимум.

Началното меню е шарено нарочно и се създава контрастен избор. Цветовете са същите като на оригиналния сайт, а там е пипал дизайнер. Отделно хедъра горе също е с цвета на раздела.

Всъщност в момента подготвяме обновления и за двете програми.

Относно любим раздел - мислил съм си го, но се прескача целия интерфейс и става "от вратата за краката", ако ме разбираш какво имам в предвид.

kario88
11.07.11., 20:45
Добро е приложението

saniaakitty
28.10.14., 12:36
Barry, I don't know if you are really dumb or acting dumb. Ankita is the same person who spams your site daily. 'Rahul Trivedi - SEO Expert' http://wifihackg.tumblr.com/