PDA

Виж пълна версия : Първи впечатления от Арк

mazy™
13.06.11., 11:43
УНИКАЛЕН дисплей! УНИКАЛЕН!
Ето затова Сони са си Сони и никой не може да ги стигне!
И тук радостта ми свършва :D :D :D
Много грозен, голям, тънък и....черен :D
Няма нещо, което в ОС вече да не съм виждала, благодарение на XDA.
Харесват ми решението на Сони за слушалки - обожавам тапички.
Остава да вземем една Бравиа и да видим full HD направо от телефона ;)

zelenilka
13.06.11., 11:55
леко по добър от дървото x10i
но HTC HD2 е по добур с android от x10i много
ще ползвам Arc понеже ми е подарък да за сега ме кефи но ще видим занапред (добър е )

mazy™
13.06.11., 11:58
дървото х10? ставняваш HTC с дизайнерското Сони? пффффф
хайде да те помоля да хейтваш другаде!

immelman
13.06.11., 14:39
След като снабдих слънчицето с арка а сега е моя ред... батерия -ок 2дена , бие дезайър hd , нищо велико и революционно в софта, дисплея на слънчице е прекрасен, цвета му вече е описан, иначе е извънредно пъргав и много добре се държи, тайм скейпа е бъгав , но може да се махне, много е тънък , не усещам че имам телефон в джоба на сакото, връзва се перфектно с блутута в колата, добре е на обхват. Дизайна ме кефи, стои чудесно в мъжка ръка, вързах го за телевизор сони бравия , на 50 инчов не намерих за какво да се хвана и да го упрекна, всичко е перфектно.

immelman
14.06.11., 19:25
Да вече съм собственик на тази машинка, да ми е честито

Sent from my LT15i using Tapatalk

mooncalf
14.06.11., 21:37
Честита нова придобивка :beer:

GH0STFACE
15.06.11., 14:04
Честито и от мен. И мене ме кефи много на дизайн. Точно...мъжки телефон!

lorius
15.06.11., 14:45
Честито +1;)

jadaia
15.06.11., 19:05
Честито,сподели впечатления.

immelman
15.06.11., 21:36
Ето първи впечатления : gps-a много добре работи. Суджук с аура, снимките са супер, батерията е чудесна. Благодаря , тела много е готин.

Sent from my LT15i using Tapatalk

GH0STFACE
16.06.11., 12:20
mazy, честит и на теб :)
Не бях загрял, че и ти си се сдобила.

Sent from my X10i using Tapatalk

mazy™
16.06.11., 19:32
благодаря :) да ти се връща ;)
разликата с х10 във звука е осезаема, въпреки, че на мен лично никога х10 не ми е бил тих като звънене :)
харесва ми как е изпипан телефона, интеграцията на ФБ не е никак за подценяване, макар да нямам много време да ѝ се насладя
за батерия е рано да говоря, но съвсем първи впечатление - много добре :D
спомням си х10 на 1.6 :D :D :D
не ми харесват обърнатите копчета и наистина си е типично мъжки телефон, но като експириънс...нямам забележка! особено дисплея...

GH0STFACE
16.06.11., 21:46
От къде си закупи телефона, ако не е тайна :D

mazy™
16.06.11., 21:50
от чужд оператор :)

mooncalf
16.06.11., 22:12
@mazy™, малко на патерици :ah:, но да ти е честит и аз не бях забелязал, че си с нова играчка :beer:

mazy™
16.06.11., 22:57
благодаря :az:

jadaia
17.06.11., 19:16
:ar:Mейзи и от мен честито
Ехоо как се държи телефончето МНОГО по-добър ли е от х10 :)

mazy™
01.07.11., 21:01
много? не :) но е по-добър :) особено като звук и картина ;)

zelenilka
10.07.11., 23:32
дървото х10? ставняваш HTC с дизайнерското Сони? пффффф
хайде да те помоля да хейтваш другаде!

може да ме резнете но неможе да ми сравняваш HTC HD2 с опиканото SONY Нито на свирене нито на бързина нито на нищо просто от тея 2 телефона (х10 и АРЦ)съм толко разочарован че неам думи това си е лично мое мнение пак казвам просто от тая дървена х10-ка Галаксито е по добър това че ти и аз и още 100-ци са се пре****и и несмеят да си признаят си е наш проблем но има телефони дето са класи вече над Сони за сажъление и аз съм разочарован но е факт и от последното Сони имам ги и двете ноооо има има по добри

mazy™
10.07.11., 23:48
тук дискутираме Арк :)
стига хейт, моля! като не ти харесва - не чети и не бъди със СЕ!
пффффф

zelenilka
10.07.11., 23:58
истината боли нали ?

Horror
11.07.11., 01:40
Спрете се малко. Всеки има право да си харесва или не харесва, какъвто телефон си иска, но не виждам защо трябва да се опитва да налага мнението си останалите. Разбрахме те, zelenika, че не харесваш X10/Arc, но не виждам защо трябва да се зъбиш на тези, които си го харесват.

zelenilka
11.07.11., 14:06
ставняваш HTC с дизайнерското Сони? пффффф
Това не е мой цитат
и аз ползвам дървените сони но имам и телефон смея да твурдя че е телефон HTC имам го от 3 месеца и как до сега няма никъв проблем а тъпите сонита се треа нещо да се настроива по тях а?
и кое им е по добро на тея сонита кат вече смея да твърдя че има телефони дето са класи над сони а?
то HTC HD2 е по добър с андроид от x10i а да неговорим за wm 6.5 ili 7

mazy™
11.07.11., 15:44
Темата е за впечатления от Арк. Твоите ги чухме още в началните мнение...цитирам "добър е"...
Позволих си да ти отговоря, защото нещо ми убягва...как човек, познаващ те ти подарява марка телефон, който не харесваш? Достатъчно време си с този телефон, но не го продаваш?!?....харесваш Хтц - супер :-) защо не продадеш Арк? Не си длъжен да ми отговориш на въпросите. :-) просто се питам....а и никъде не прочетохме какво на Арк му куца според теб... м?
Жалко е, че ще счетеш това ми мнение за заяждане, но не е така. :-) просто логиката ми убягва...когато аз мразя нещо и то не ме удовлетворява...ами просто го разкарвам и се усмихвам широко, защото е лято и животът е хубав :-) get a life. И поздрави от слънчев и усмихнат Пловдив ;-)

Sent from my X10i using Tapatalk

zelenilka
13.07.11., 23:06
mazy понеже ми писна да говорим за сони реших да спря спора с това сравнение ако си съгласна щото аз не виждам HTC HD2 с какво изостава толко от сони с една камера ли кво? макар че камерата за 5 мега смея да твърдя че е по добра от 8.1 на x10i ето линк и се обеди сама лично аз имам и 3-те телефона и съм за HTC HD2 нищо лично
http://www.phonearena.bg/phones/compare/Sony-Ericsson-Xperia-arc,HTC-Desire-HD2,Sony-Ericsson-Xperia-X10/phones/5016,5210,3841
та неразбрах кое му е дизаинерско на сони че е с 4 инчов дисплей

mazy™
13.07.11., 23:11
това е подфорума на Сони, за Индезит ли искаш да говорим?
не ми отговаряй, нямам намерение нито да те чета, нито да пиша повече!
и се пише Убедя...нищо лично ;)
ползвай си ХТЦ-то с кеф и спри да ме занимаваш с хейта си, ок?

zelenilka
13.07.11., 23:26
xaxaxaxaxa ок аре чао сони и това как се пише няма значение

immelman
15.07.11., 10:56
Е злобата е присъща на българина , ами като не можете да си позволите да имате добър телефон, вземайте си НТС и , гледам сравняват телефон най който нито процесора нито дисплея нито пък батерията могат да се докоснат до арката....
абе да си зеленеят от бяс кво ми пука , аз имам арка и съм горд

milenminev
20.07.11., 22:27
Sony, HTC, Samsung ... whatever - за всеки вкус и мерак има по нещо. Факт е, че телефона който аз лично ненавиждам и мразя е любим за жена ми. Тя си го поиска сама и го ползва от година с удоволствие.
Щях да съм тотално учуден ако всички харесват само един модел и една марка. За това и съм против сравняването на различни марки. Просто това което за едни е недостатък за други е предимство. Спора кой телефон е по-добър в случая е адски субективен спрямо конкретния човек. Просто е излишно всичкото това :-)

А на "колегата" mazy да и е честит новия телефон :-) Да си го ползва и префлашва с кеф :-)

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

BardoSore
31.07.11., 22:16
zelenilka, ти ненормален ли си, луд ли си?!! Модел Desire HD2 на HTC НЯМА...повтарям НЯМА! Кви линкове пускаш, ти си се чалнал бе човек! Какво спориш, какво оборваш...къде отиваш...имаш в предивд HD2, но пускаш параметри на cancelled модел!

mvp_vd
16.08.11., 10:13
здавейте.

искам като бъдещ собственик на този телефон да ми кажете какво сте получили в комплекта, защото като чета по други форуми има доста разлики. Накои са с филм за защита на екрана и HDMI кабел и калъф за телефона други нямат нищо от това.

mazy™
16.08.11., 12:36
Кабел за HDMI няма. Има заредно (в две части), слушалки и батерия. Протектор също няма.

draid
18.08.11., 12:31
В германос трябва да има и кабел и протектор. Поне Нео-то дойде така

foxy202
22.08.11., 19:01
преди няколко дена го взех от Mtel - Има заредно (в две части), слушалки и батерия. Протектор също няма. семпла кутийка с 2 кабела

darkneta
25.08.11., 08:32
преди няколко дена го взех от Mtel - Има заредно (в две части), слушалки и батерия. Протектор също няма. семпла кутийка с 2 кабела
Здрасти. В Германос Неото е пълен комплект - зарядно, ХДМИ кабел, слушалки, карта 8ГБ(вътре в телефона) и протектор. Интересното е че при разговор с консултант от Германос(по случайност същият ми се пада и брат :) ), разбрах че комплекта за кой да е телефон включва всичко описано в гсм-арена( с изключение на аксесоарите на които пише 'опция'. Т.е. пише ли 'инклудет' - трябва да го има. Също така не е тайна че някои магазини(консултанти) си прибират определени аксесоари с цел по-нататъшна продажба и допълнително облагодетелстване). Съветът ми е щом е закупен от М-тел , свържи се с някои по нагоре от веригата( регионален мениджър, зонален мениджър), и поискай точна информация какво трябва да съдържа комплекта. Успех!!!

darkneta
25.08.11., 08:50
Калъфа за който споменаваш е всъщност предпазен калъф за телефона докато стигне до клиента - представлява едно чорапче от боиразградими материали - не става за ползване понеже същият е прекалено тънък и а и да не говорим че е бял. При мен на ден трети вече беше преливащо сиво ...... В нета има клипове на разопаковане на комплект НЕО. Там се вижда нагледно какво трябва да има

http://www.youtube.com/watch?v=D1JlKyOYI9U

gotin
26.08.11., 21:09
За информация купих си ARC от Германос преди месец,първа и единствена бройка в дадения магазин.

В комплекта: Телефон, зарядно от две части( USB), кабел за телевизор, слушалки, протектор за дисплея

и ОРИГИНАЛЕН КОЖЕН КАЛЪФ С ЛОГОТО НА SONY ERICSSON !!!!