PDA

Виж пълна версия : Сравнение между HTC Nexus One vs. iPhone 4

sravnenie
25.06.11., 21:29
Здравейте, искам да Ви попитам понеже ми е чудно кой от двата телефона е по-добър. (Може да прибавите срещу iPhone 4, Desire ) Имам предвид не само софтуерно, а най-вече за тъч скрийна. Досега не съм пипал нито Nexus , нито Desire, а iPhone 4 тъч скрийна му е невероятен. Просто се мести много добре не насича, мести се плавно, а не все едно местя снимки. Пипал съм Wildfire, но тъч скрийна му е някакъв много странен и се мести много гадно. Какво бихте ми казали по въпроса, а и ако вметнете нещо и за другите особености ще съм Ви много благодарен.

Поздрави и лека вечер ;)

immelman
01.07.11., 15:21
ако е само за тъча , ай фон разбира се , ако ти е за програми , трикове и подобни , андроида е с предимство.

1euro
19.08.11., 12:51
And some analysts expect the iPhone to slip worldwide in the coming years as both Android and Windows Phone gain traction. IDC predicts that Windows Phone will be the No. 2 OS behind Android worldwide by 2015, with iOS in third place.

Horror
19.08.11., 13:52
Нищо чудно да стане точно така. Само не съм толкова оптимистично настроен за бързия възход на WP.

1euro
19.08.11., 16:41
ами не знам - то сега много се пише по темата след взрива с покупката на моторола и аз лично съм за андроид телефон , но предпочитам НТС като марка
лично аз имам и нокиа - симбиан - честно да си призная - утрепан телефон , само батерията му е хубавка и механично е здрав доста /държи на изтърване/, но това си е само мое вмнение