PDA

Виж пълна версия : Asus EEE Pad Transformer се продава вече и тук.

reaper22
29.06.11., 11:57
От доста време чакам този таблет, и почти се бях отказал и щях да вземам Acer Iconia, но днес видях че laptop.bg (на сайта им tablet.bg) вече го продават.
Ето и линкче към таблета http://tablet.bg/tablets-asus, продава се в две разновидности с 16 (799 лв.) и с 32 ГБ (969 лв.) вградена памет. Като гледам засега е без dock-а (клавиатурата).
Ще се пазарува :bp:

reaper22
23.07.11., 00:14
Да се похваля че днес най-после си взех таблета (по-добре късно отколкото никога), от 3 часа и нещо го ръчкам нон стоп и може да се каже че понатрупах първи впечатления. Като цяло сглобката е солидна и материалите са приятни, нямам усещането че държа пластмасова детска играчка, но от дясната страна на таблета задния панел леко хлопа (съвсем леко е, но малко ме дразни). За батерията мога да кажа само хубави неща, май тези 9 часа живот при сериозно натоварване ще се окажат верни, както казах повече от три часа го ръчках, като през това време свалях и инсталирах програми, рових из нета и изгледах 2 епизода на Dexter (яркостта е на около 80-85%) и след всичко това батерията е на 66%. Докато гледах сериалчето забелязах че нотификейшън бара долу не се скрива и филма не излиза на целия екран, Не че бара заема много място, но все пак това е стой ме дразни много, прерових настройките, но не намерих начин това да не е така. Освен това по някаква причина не мога да свалям файлове от Dropbox, приложението се инсталира, зарежда си файловете но не може да се свали нищо, май засега ще трябва да ползвам Ubuntu One, поне това си работи. Иначе екрана е много добър, ярък е и има невероятни ъгли на видимост, а аз все пак съм разглезен от Amoled-а на Desire-а. Asus клавиатурата е много удобна, но няма български.
За сега толкова, но мога да кажа, че не съжалявам за покупката.

mooncalf
23.07.11., 10:57
Да ти е честита новата придобивка, и да те радва:beer:

reaper22
24.07.11., 14:45
Да ти е честита новата придобивка, и да те радва:beer:Благодаря за пожеланията, засега се справя идеално със задачата.