PDA

Виж пълна версия : Малко помощ

haralampieva
28.07.11., 16:45
Здравейте,

с риск да повторя дискутирана вече тема имам няколко питания относно настройките.

От скоро имам HTC Tattoo и все още го разучавам, опитах се да се логна към маркета, но не ми позволява, след като вкарам парола и имейл ми изписва да изчакам около 5 минути, но след това изписва следното нещо:
Can`t establish a reliable data connection to the server.
This could be a temporary problem or your SIM may not be provisioned for data services.

Има ли някакъв начин да успея да се логна безпроблемно? Отчаях се много, изчетох всичко из форума, но..... :bh:

Благодаря предварително! :)

mooncalf
28.07.11., 17:05
Логни се първо през компа ---> https://market.android.com/ да се увериш, че всичко с акаунта ти е OK.
После пробвай пак през телефона.
Също когато го правиш през телефона се закачи на Wi-Fi, ако имаш възможност.

haralampieva
29.07.11., 09:44
Много благодаря за бързият отговор, но отново не става! :( Wi-Fi е пълен, надежден, но отново изписва същото нещо....

mooncalf
29.07.11., 10:36
Тогава пробвай следното, преди да направиш factory data reset.
Пробвай да се логнеш в https://market.android.com/ през браузъра на телефона, също и в gmail-a пак през телефона, да видиш пуска ли те.
Ако всичко е ОК, пробвай пак да отвориш макета да видиш как е положението.
Ако не става, тогава запази си всичко от телефона, и направи factory data reset, и след това пробвай да си въведеш всички настройки от начало.

haralampieva
29.07.11., 16:40
Пробвах го, логна се и през компа и през телефона в сайта, но когато влезна в сайта на My Devices ми излиза следното There are no Android devices associated with this account, а когато влезна в маркета през телефона отново ми иска да се логна в Gmail.... Не знам вече, ужас!!! :bh:
Искрено благодаря за помощта до тук, а сега ако ми кажеш как се и прави Factory data reset ще съм ти още по-благодарна :ah:

mooncalf
29.07.11., 17:28
1. Натискаш HOME > MENU > Settings > Security > Factory data reset.
2. В менюто Factory data reset, натискаш Reset phone и после Erase everything.