PDA

Виж пълна версия : Групово инсталиране на програми?

freeze
18.08.11., 10:47
Имам едни 10-15 приложения, които качвам всеки път, когато преинсталирам или сменя телефона. Иска ми се да не го правя на ръка, търсейки всяко едно или ровейки в списъка с приложения, които съм инсталирал, ами да дам нещо ала-"Инсталирай ми тази група от приложения" и всичко да стане автоматизирано.
Някой попадал ли е на нещо подобно?
Срещъл съм го в някои линукски пакетни системи, доста добре би било ако го имаше и за андроидския маркет...

mazy™
18.08.11., 10:49
Титаниум Бекъп? Поддържа сонхронизация с дропбокс.

Sent from my X10i using Tapatalk

BeNeZ1n0
18.08.11., 14:01
Ако използваш предложението на Mazy за целта ще ти трябва руут което предполагам ако информацията която си посочил за устр-во е вярна HTC G1 2.2 (Froyo) тябва да имаш.. освен това не е точно като да ги инсталира автоматично защото като му дадеш рестор то ще започне да те пита за всяко отделно и се налага да натискаш 10-15 пъти инстал.. тук предимстово е че ти пази всички настройки и история (вкл. точките който си постигнал в игрите) и няма да се налага да се логваш оново (там където иска) или да възстановяваш старите/личните си настройки. Подкрепям mazy че това е най-добрия вариянт за бекъп/рестор на приложения аз лично за sms(mms),call log и снимки ползвам МуBackup Pro но то няма безплатна версия (за сметка на това не изисква задължително руут) последното може също по аналогичен ред да ти ресторне/инсталира приложенията но няма да ти запази настройките в самите тях.

Идеалният варият който ти търсиш съм 90% сигурен че несъществува