PDA

Виж пълна версия : Globul move

Sash
24.08.11., 19:31
Здравейте!
Имам чисто нов Globul move, това е първият ми смартфон, за първи път ще ползвам и мобилен интернет и създадох тази тема, защото имам много въпроси, на които служителите в магазина не можаха да отговорят, а аз се надявам компетентните съфорумци да помагат :bn:

Sash
24.08.11., 19:46
Конкретно:

Най-големият ми проблем е, че не мога да разбера кога с каква интернет съм свързана. В менюто раздел настройки първата опция е безжичен и други мрежи - в нея срещу Wi-Fi понякога пише Сканира..., понякога Прекъснат. В опцията Настройки Wi-Fi и Wi-Fiмрежи ми излизат имената на всички мрежи около мен, само не и моята. А аз имам връзка и в момента телефонът и лаптопът ми са един до друг - лаптопът приема отличен сигнал от рутера, а телефонът - не :(
Ако отворя лентата за състоянието първият символ, дето прилича на сателитна чиния е активен, също и третият, който е като антенка. Отдолу два пъти пише BG GLOBUL и нищо повече.

Само не ми се смейте, ако твърде лаишки или даже полуидиотски описвам проблемите си, но очаквам от някои светнати добри хорица обяснения точно като за полуидиот.

Моля...

immelman
03.09.11., 17:11
има ли знак за wi-fi значи безжичен, нямя ли знака- мобилен оп ако не си го спряла...

Sent from my MB860 using Tapatalk

karloson
07.09.11., 15:13
http://www.alcatelonetouch.com/contents/manual/Move_User+Manual_Bulgarian.pdf

Тук има значението на всички символи, които се показват на дисплея...

yani
16.04.13., 22:47
ако може някои да помогне как може да се руутне globul move