PDA

Виж пълна версия : Motorola Defy +

fenato
15.10.11., 11:27
Колеги, вече официално излезе и на нашия пазар този телефон:bp: Ако някой се обзаведе с него, да напише първи впечатления. Аз още се надявам да събера финанси за Атрикс, но ако не успея ще скачам на този. Вярно, че 100лв. е разликата му с стария Defy, но дано си заслужава...

bo6o
31.10.11., 11:49
Аз съм с Дефи+.
На първо четене, не съм особено впечатлен.
Батерията държи по-малко и от Спиката ми, със същата употреба. Камерата става само за на светло(въпреки светкавицата и мода). Лагва доста. Руутва се лесно - обмислям да пробвам "деблър", да видя как ще се справя, но пък така оставам без ъпдейти и още нямам отговор на въпроса дали е обратимо. Има ли някой читав форум на англ. за Дефи+, че в хда няма много инфо, в android-hilfe има много, ама като не знам швабски...
Като цяло е яко телефонче и съм доволен, но ще съм по-доволен, когато му влез дълбоко под кожата и се усмеля да го модвам яко.

fenato
02.11.11., 13:41
И аз не издържах да чакам мнения :) Взех си тоя дзвер, за сега съм доволен. Движе се бързо, не забива, няма лаг, а това, че е с Андроид 2.3 много ме радва, защото нямам опит с рутване, иначе човек ако разбира и си сложи на стария Defy новия Андроид, няма да има съществена разлика. Мой познат има предишния Defy и разликата на бенчмарк теста е огромна. И като добавим, че ще има официален ъпдейт до 4-та, няма какво повече да искам. За камерата и аз очаквах повече, но за тия пари толкова, а батерията ми изкара 3 дни при нормална за мен употреба, като нощем обаче съм на Flymode. Това след първото зареждане, после се надявам да се увеличи времето за ползване.

cupidsrose
17.12.13., 08:13
hello everyone

jamesjogi08
11.04.15., 18:27
но пък така оставам без ъпдейти и още нямам отговор на въпроса дали е обратимо. Има ли някой читав форум на англ. за Дефи+, че в хда няма много инфо, в android-hilfe има много, ама като не знам швабски...