PDA

Виж пълна версия : Проблем с инсталиране на IGO, малко помощ?

agapsi
30.11.11., 19:31
Здравейте колеги, сигурно ви е досадно да се обеснява за инсталирането на soft IGO но при мен проблема е доста интересен. Имам телефон Китайче Android 2.2 модел P800 с резолюция 320x480.Инсталирал съм поне 10 пъти навигация за Android така, че знам основните неща които трябва да се спазват.Тегля файла iGOMyWay_8.4.2.139242_JMX.apk за резолюцията,папките content i license, слагам ги в папка Igo на SD картата, през Astro-то инсталирам и ....... Sorry! The Application iGO (processcom.navngo.igo.javaclient) has stopped unexpectedly. Please try again.
Файла е JMX,опитах с QVGA,с по малка резолюция,с по голяма,проверил съм dem за basemap и lang,всичко си има.Каквото и да правя ми излиза този процес.На телефона е маркирана отметката за неподписани файлове извън marketa даже съм инсталирал и програми които си работят.
Само за протокола пробвах да инстарим и Sygic версия 8.12, 8.14, 10, 11.01 които са с крак но там дори неиска да го инсталира.
Моля за помощ от хора които разбират защото проблема е наистина сериозен и едва ли е често срещан. Неискам да подвеждам но все ми се мисли, че в директорията на инсталационния файл може би нещо трябва да се направи с папката data.gro ... Изчерпах се от мислене и вариянти колеги подавам топката във вашето поле.

BeNeZ1n0
01.12.11., 10:01
Правила на Форума (http://www.all4android.com/forum/faq.php?faq=a1#faq_aa1)

mooncalf
03.12.11., 10:25
@BeNeZ1n0, няма проблем да се коментира пиратски софтуер, забранено е да се дават линкове към такъв ;).

@agapsi, с този модел телефон с който си не очаквай всичко да ти върви както трябва. Единствения начин е проба грешка, сваляш някоя версия тестваш и така докато не нацелиш тази която ще тръгне при теб. Направи и хардуерен ресет и пробвай пак, аз поне за друго не се сещам.

agapsi
03.12.11., 15:50
Много съм ти благодарен mooncalf за съвета, наистина се омотах вече с опити и се изчерпах все пак е андроид и независимо че е Китайче невярвах да е проблем качването на една навигация.Ще опитам и с хардуерен ресет дано пък стане работата иначе след може би 50 опита вече пак съм си в 1-ви клас.

mazy™
03.12.11., 16:11
а защо не опиташ с друга навигация?

desuu
22.04.12., 11:16
Здравейте!Аз също имам проблем с IGO.Свалих си от интернет IGO 8 за таблет-а ми,който е Privileg MID-10 с Андроид е дори 2.2,но инсталирах му IGO-то и ми излиза да сложа SD карта с файловете на IGO-то ама аз съм му сложила SD карта с данните и не иска да ми отвори приложението имам си дори и външна антена за GPS към комплекта и съм му включвала и др GPS дето е в самия таблет пак не иска....Какво да направя,за да ми се отвори приложението?Помогнете моля ви...

1euro
27.04.12., 19:19
може ли линк на лс да си сваля и аз навигацията за легенд , моля