PDA

Виж пълна версия : може ли да се хакне Play , както PSP-то

ncu
01.01.12., 11:13
въпросите са ми 2-а:
Тъй като уш Play-а е помоща на Сони и такива неща, и могат да се играят ПСП игри се чудех дали може да се хакне като него. Защото са си скъпи игрите, примерно в някой торент сайтове има качени ПСП игри и пише , че ПСП-то трябва да е хакнато ...не съм пробвал на телефона дали ще вървят, но учаквам да не стават.
А втория въпрос ми е малку ламерски може би но разглеждам и търся 2-а дена и не мога да разбера какво точно е това bootloader-а, което го има като новина и вече може да се отключва. За какво служи и с какво ще ми помогне .
Благодаря ви

mazy™
01.01.12., 13:10
Първо, няма проблем да инсталираш игри, които не са от маркета. Т.е. нелегални/кракнати. Те са формат .apk. Трябва то файлов мениджър и една отметка в менюто.
За буутлоудура...отключването му ще ти позволи да сложиш рикавъри и да сложиш къстъм кернел. Иска много четене понеже се пипат системни файлове. Можеш да го отключиш на страницата на Сони Ериксон, но ти пада гаранцията!

Sent from my ST18i using Xparent Blue Tapatalk

ncu
10.01.12., 19:27
Хубаву, амаа не мога.
Всички файлове на игри който сваля са .ISO като ги отворя , вътре има папка с най различни файлове, но нито един не мога да стартирам. Не мога и да намеря програма в андроид маркета, която да отваря .ISO файлове или друга програма ,която да подкара някой от файловете вътре в този файл.
Ако някой може да каже име на програма , с която да мога да отворя тези файлове и да играя игрите.
Иначе свалих и инсталирах някакви файлови мениджъри , но не става с тях нищо. Благодаря за съдействието.

Horror
10.01.12., 20:04
Какви точно игри се опитваш да сваляш и инсталираш? Ако са такива за PSP, съжалявам, но те няма да тръгнат на този телефон, не и без емулатор. Иначе ако се разтърсиш в нета има повече от достатъчно интересни игри за този телефон.

ncu
11.01.12., 08:58
Той си има някаква оригинална програма за ПСП игри и заедно с телефона имам и някой такива като Crash, не вярвам там да мога да сложа игрите, но предполагах , че с някаква програма ще мога да подкарвам другите ПСП игри...които не съм закупил от магазина на Сони.
Инче се опитвах Twisted metal . Tomb raider и LEGO caribian pirates :)

aegrota
29.01.12., 13:33
Само с емулатор.