PDA

Виж пълна версия : Въпрос относно Android Market

ic0
01.02.12., 18:49
Когато пусна Marketa не ми отваря главното меню, където пише Top Paid и най - сваляните приложения ами директно ме пренасочва към някакво друго меню Apps където са изброени категориите приложения и дори да искам да отворя някоя категория ме изкарва от Marketa и ми дава Force Close . . . А когато отида ма My Apps и когато натисна върху някое ми влиза и ми изписва "This app is incompatible with your phone." и не мога да го update дори. Също когато търся не ми намира винаги нищо. :/ Моля ви помогнете :bh:

Horror
01.02.12., 20:14
Отиди в Settings - Applications - Manage Applications - Market и му дай Force stop (ако е пуснат), след това Clear data и Clear cache. След това рестартирай телефона и пробвай пак.

ic0
02.02.12., 10:41
Ми направих всичко, което ми каза но е пак същата работа. Не знам дали трябва да ви кажа, но аз съм с Android 2.2 и когато включа телефона отгоре в Notification menu ми изписва "A software update is available" , и когато го натисна ми излиза някакъв сайт за update към 2.2.2 макар аз да съм с официалния. :/

ic0
08.02.12., 11:55
добре ся се оправи ама като тръгна да свалям нещо и ми изписва could not be downloaded due an error -101 . . .