PDA

Виж пълна версия : Samsung Galaxy Y Pro Duos-B5512

sree
14.02.12., 16:35
Здравейте,имам един проблем и за решението му се нуждая от вашата помощ.От 2 дни имам този телефон.Не мога да разбера как да си настроя видеоразговорите в скайп?Има втора камера.Избирам само гласово.В маркета пише,4е трябва да се активира тази опция.Нооо нещо не мога да я открия.Или аз нещо греша относно възможностите на телефончето.Ина4е е много яко-вси4ко си има.Благодаря!

sree
28.02.12., 00:52
И така:скайп с видеоразговор няма.Пробвах някои други програми , но единствено Vtok ми реши проблема.Много добра картина и звук.Ovoo е платена,а с Фринг,Какао и Нъмбиз(мисля така беше) и още една ,не си спомням коя,връзка и картина по4ти нулева.На едната с огледален образ.Ако мога да бъда полезна на някой с тази информация.

Horror
28.02.12., 10:51
За скайпа, трябва самия скайп да ти поддържа телефона, за момента списъка на поддържаните не е много голям. Мерси за инфото. ;)

sree
28.02.12., 18:12
Когато го купувах излишно попитах дали е в списъка с включените модели, които потдържат видео разговор в скайп.Отговор:Да има видео!Хехе...голямо ровене падна!Затова и ви попитах,да не бъркам аз нещо.Все пак "компетентни" служители на мобилен оператор ме обслужиха...знам ли...

wolf4o
23.09.12., 23:48
А какво става като говориш по едната sim, и в същото време те търсят по другата- дава свободно или че тела е изключен. Нали при Galaxy Y duos, даваше изключен, но при ъпдет на софта вече си дава свободно. Та като са толкоз еднакви като софт и хардуер /без клав. разбира се/ се питам при Galaxy Y Pro duos как стоят нещата, а и на кой от двата държи повече батерията

Zhah001
24.11.14., 11:11
Трябва ми евтин телефин да нмога ползвам facebook и социални мрежи skype и e-mail ,но не мога избера кой от двата би ми свършил работа . Знам , че са от евтин клас , но колко са издържливи не знам . Интересувам се също искам да ползвам нет, но не мобилен който навърта сметка , от безжичен нет , възможно ли е да се настрои нещо , не ги разбирам тези неща . Кой от двата телефона е по добър ако може да ми дадете съвет . Благодаря.