PDA

Виж пълна версия : Sygic Aura - 11.2.5

jeremy
24.02.12., 10:28
Sygic Aura 11.2.5

Линк за сваляне - http://ul.to/84lmoopd

Инсталация:
Сваляте програмата от линка.
Слагате я на картата с памет в телефона.
Пускате инсталирането от външни източници на телефона - Seetings - Applications.
С някои файлов мениджър от типа на Astro отивате там където сте сложили файла и го стартирате.
Ще ви се появят 2 приложения Sygic и Sygic downloader.
Стартирате Sygic downloader и сваляте картите, които ви трябват. (Добре е да го правите през WiFi, защото някои от картите не са от най-малките). След като направите това старирате Sygic.

Няма нужда от никакви допълнителни действия.

alcohollica
28.02.12., 18:00
мерси много. 100000 благодарности.

Имам само едно питане: като се влезе в менюто - В "Моя Sygic" ми дава че продукта трябва да се активира о ми дава код за активация - и да се иде на официалния сайт - трябва ли нещо да се пипа тук или се оставя така?

jeremy
01.03.12., 23:16
остави го така

alcohollica
02.03.12., 18:17
10x

alcohollica
30.03.12., 09:33
Jeremy, имам още едно питане...колкото повече се пътува - толкова количеството карти набъбва - питането ми е - задължително ли картите се съхраняват там където си ги сваля by default Sygic или мога да преместя папката с картите от телефона на SD картата където има място бол?....мерси

operservices
04.06.12., 12:42
И мен ме интересува отговора на последния пост. ;)

Horror
04.06.12., 15:18
Намерих това описание, но не съм го пробвал.

1. Инсталирайте Sygic GPS Navigation на вашия Андроид телефон.
2. Стартирайте Sygic Download и свалете картите, които ви трябва - свалете всички карти, които ще ви трябват.
3. След като свалянето свърши затворетеSygic Download и свържете телефона към компютъра в режим USB storage.
4. От компютъра преместете всичко от Aura папката в паметта на телефона, с изключение на database.xml и base-is-ok.txt в папка Aura на картата с памет.
Така след този процес в паметта на телефона ще имате папка Aura с два файла в нея database.xml and base-is-ok.txt и на картата с памет ще име папка Aura с всичко останало, което е необходимо за Sygic.
5. Направете копие на файла database.xml, за всеки случай, след това го отворете с Notepad. Докато се в Notepad, натиснете CRTL+H за да излезе опцията "find and replace".
В Find what, напишете:Aura/
В Replace with напишете:external_sd/Aura/
Сега натиснете Replace All и след това запишете файла (CTRL+S).
6. Изключете телефона от компютъра и стартирайте Sygic GPS Navigation. Програмата трябва да тръгне безпроблемно.

Ако по някаква причина стартирате Sygic Download application отново тя ще изтрие всичко от картата с памет и ще свали пак картите в паметта на телефона. За да не се случва това гледайте да сте свалили всички карти, които ви трябват още първия път или просто ще се наложи да повторите операцията от стъпка 3 на татък.

moony
15.09.12., 07:41
някой да го е инсталвал на 4.0.4
при мен се бъгясва андроида като инсталирам sygic-a. някакви идеи?

Horror
15.09.12., 14:00
В какъв смисъл се бъгва? При мен на SGS3 с 4.0.4 работи нормално.

moony
16.09.12., 12:56
почва доста да лагва и чат пат се рестартва, като пусна сиджика почва някво премигане на дисплея, та е такива работи

ikindjakov
03.02.13., 12:21
Здравейте! Инсталирах Sygic Aura - 11.2.5 както е посочено горе. Искам да попитам дали е безплатна?

Horror
03.02.13., 13:31
Да.

ivan_k
23.02.13., 22:22
Здравейте! Програмата е много добра. Това е третата която ползвам (Маверик и Навикон ) и съм доволен много. Около 10 дни я ползвам в Близкия изток (по- точно Тел-Авив) и се справя чудесно, при това без интернет връзка. Инсталирана е на Галакси мини2.

BaCkoHTe
16.03.13., 20:32
Здравейте!

Преди 1 - 2 дена си взех един от най - ниския клас таблети. 7 инчов с 1GHz процесор, 512МБ РАМ, 4ГБ памет + 8ГБ на SD карта. Реших да инсталирам тази навигация, тъй като ще ми трябва. Свалих я, инсталирах я и си свалих кратите. До тук добре, но когато пуснах самата програта, тя тръгна да зарежда и каза "Sygic stop working" и приложението се затватя. Провбвах да изключа/включа таблета, преместих картите на SD, но без ефект. Някой може ли да помогне? Мерси предварително!

[Andorid]Svetli
04.05.13., 19:13
някой може ли да ми даде код за активация :) Благодаря Ви предварително

tyrboman
26.06.13., 03:37
Моля качете файловете отново, защото май са изтрити.Излиза това

Page not found
Error: 404