PDA

Виж пълна версия : Навигация за HTC Sensation :bc:

chernev_
15.05.12., 10:55
Здравейте на всички от форума, имам въпрос свързан с навигацията на моят телефон, досега не съм си инсталирал никакви програми а само приложения от маркет-а и ме е страх нещо да не го прецакам. Надявам се някой да ми даде съвет каква навигация да си инсталирам и как по точно да стане. Спрял съм се на тази Sygic, но дали има с подходяща резолюция. А също така удачен вариант ли е да си използвам вградената в телефона ми която е тя сигурно е временна но нямам абсолютно никаква идея. Благодаря предварително и ще чакам съвети :)

Horror
15.05.12., 11:45
Sygic e доста добър избор. За разлика от iGo тя не се влияе толкова от резолюцията на екрана и няма да имаш проблеми с нея.

chernev_
15.05.12., 12:25
Аз четох доста и както ти казваш, ще е тази, може ли някакви инструкции как да си я инсталирам, защото накрая се замислям дали да не си я купя, че ще е по-лесно :)

Horror
15.05.12., 12:44
Мисля, че имаше тема за нея. Но като цяло, намираш правилния файл, инсталираш го. След това се закачаш към някои уарлес и програмата сама ще си свали картите, които и трябват.

chernev_
16.05.12., 05:37
А дали трябва да се барникам по телефона, да се прави роот или нещо подобно мен това най ме притеснява

Horror
16.05.12., 08:29
Не. Нищо не трябва да му правиш на телефона. Сваляш файла от темата за sygic. Слагаш го на телефона. Стартираш го (примерно през Astro) и той се инсталира. След това се закачаш към wifi мрежа, казваш на програмата кои карти ти трябват, примерно на България и тя ги сваля. Като свърши си готов за ползване.